Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVII NIEDZIELI ZWYKŁEJ W CIĄGU ROKU – 2.10.2022R.

 1. Od poniedziałku do soboty o godz. 17.00. nabożeństwo różańcowe a po nim Eucharystia. Zapraszam do prowadzenia różańca.

– w poniedziałek Akcję Katolicką,

-we wtorek uczniów z klas VIII

– w środę uczniów z klas VII

– w czwartek dzieci z klas III

– w piątek Ruch Apostolstwa Młodzieży

– w sobotę Róże Żywego Różańca

 1. Także od poniedziałku do czwartku możliwość spowiedzi od godz. 16.00. Szczególnie zapraszam dzieci i młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
 2. We środę po Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Składajcie do skrzynki Wasze prośby i podziękowania.
 3. W czwartek od godz. 16.00.okazja do  Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy.
 4. W I piątek od godz. 8.30. odwiedziny chorych. Spowiedź po południu od godz. 15.30. Będzie ks. Kazimierz. Serdecznie zachęcam od oczyszczenia serca w sakramencie pokuty. Tego dnia Ruch Apostolstwa Młodzieży poprowadzi modlitwę różańcową i zaprasza na kolejne spotkanie formacyjne.
 5. Za tydzień różaniec przed sumą poprowadzi Róża Pani Anny Zdąbłarz. Na sumie dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej otrzymają różańce. Pamiętajmy o nich w modlitwie. Tergo dnia oddamy cześć Matce Bożej Różańcowej.
 6. Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz kwiaty. Bóg zapłać! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: Lucyny Mozgawa, Bogusławy Kotula, Andrzeja Góraka, Alicji Wilczak, Iwony Szela, Renaty Kuźniar, Krystyny Mach, Teresy Mach.
 7. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu. Dziękujemy także za ofiary celowe na remont budynku parafialnego. Serdeczne Bóg zapłać!!!
 8. Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Gorąca zachęta by ją nabywać i czytać.
 9. Planujemy pielgrzymkę jednodniową 29.10. na św. Krzyż oraz do Kałkowa nazywanego często Małym Licheniem. Koszt pielgrzymki z obiadem w ciągu dnia to 100 zł. Program ukaże się jutro na stronie internetowej oraz w gablocie przed kościołem. Zapisy do 15 października. Pielgrzymka dojdzie do skutku przy zapisie 40 osób.
 10. Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy nam w nadchodzącym tygodniu. Zabierzmy także ze sobą biblijne karteczki ze słowem życia.