Chwileczkę...

OFERTA PIELGRZYMKOWA

MEDIUGORJE, CHORWACJA w terminie:  8 – 17.07.2020 r.

 

Dzień 1: (8.07 sobota) wyjazd – godzina 4:00 – Czarna. Przejazd przez Słowację, Węgry do Chorwacji, Maria Bistrica – najważniejsze Sanktuarium Maryjne Chorwacji, Msza Święta, przejazd na obiadokolację i nocleg do Chorwacji.

 

Dzień 2: (9.07) śniadanie, przejazd do Miejscowości Veprić – Bałkańskie Lourdes, Msza Święta, odpoczynek nad morzem w miejscowości Makarska,  przejazd do Mediugorje, zakwaterowanie i obiadokolacja.

 

Dzień 3: (10.07) śniadanie, Mediugorje wspólne rozważanie tajemnic różańcowych – Góra Objawień, miejsca objawień (niebieski krzyż), centrum Medzugorje, Msza Święta w języku polskim, obiadokolacja wieczorny cykl modlitewny. Adoracja o godzinie 22:00.

 

Dzień 4: (11.07) śniadanie, wycieczka do Dubrownika, Msza Święta, możliwość rejsu Statkiem, odpoczynek na plaży, powrót do Medzugorje, obiadokolacja. 

 

Dzień 5:  (12.07)  Droga Krzyżowa na Górę Kriżevac, śniadanie, wodospady Kravica, popołudnie do dyspozycji pielgrzymów, obiadokolacja, wieczorny cykl modlitewny i międzynarodowa Msza Święta, Adoracja.

 

Dzień 6: (13.07) śniadanie, przejazd nad morze, całodzienny rejs po Morzu Adriatyckim, z degustacją ryby i napojami, powrót do Medzigorje, obiadokolacja.

 

Dzień 7: (14.07) śniadanie, Wspólnota Zawierzenia, przejazd do Mostaru – spacer po Starówce, popołudnie do dyspozycji pielgrzymów – zakupy pamiątek, obiadokolacja, wieczorny cykl modlitewny.

 

Dzień 8: 15.07) Msza Święta, śniadanie, przejazd do Sarajewa – spacer po starówce, wyjazd w kierunku Polski, w trakcie przejazdu obiad.

 

Dzień 9: (16.07) planowany przyjazd we wczesnych godzinach porannych w dniu 17.07.

 

– W celu słuchania tłumaczeń Mszy Św., modlitw i spotkań proszę zabrać ze sobą radia ze słuchawkami lub telefony komórkowe z radiem i słuchawki,

– nieprzewidziane wydarzenia lub spotkania mogą spowodować zmiany w kolejności realizowania programu

 

Świadczenia: 7 noclegów, śniadań i obiadokolacji z napojami, obiad w drodze powrotnej, przewodnicy, ubezpieczenie NNW i KL, TFG, transport, zestaw słuchawkowy.

 

Wartość usługi: 700,oo złotych + 220 euro

 

Dodatkowo płatne: całodzienny rejs 27 euro, rejs w Dubrowniku – 10 euro. Wodospady Krawica 10 euro.

 

KONTAKT: ks. Jacek Michno, tel. 604412026 lub mail onezym@wp.pl