Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I NIEDZIELI WIELKIEGO POSTU – 18.02.2024R.

Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne, które prowadzi KS. DAWD SAS – WIKARIUSZ Z MIROCINA wskazując jak ważne jest uczestniczenie we wspólnocie Kościoła. Spotkanie rekolekcyjne w poniedziałek i wtorek o godz. 17.00. We wtorek uroczyście wprowadzimy do naszej wspólnoty RELIKWIE BŁOGOSŁAWIONEJ RODZINY ULMÓW. To też szczególne zaproszenie do udziału we wspólnej modlitwie dla wszystkich Rodzin naszej parafii.

Dzisiaj południu o godz. 16.00. Gorzkie Żale a po ich zakończeniu Eucharystia. W tym roku kazania pasyjne wygłosi KS. ZBIGNIEW MACKIEWICZ – REKTOR KOŚCIOŁA W WOLI MAŁEJ. Ofiary składane podczas Gorzkich Żali zostaną przeznaczone na kwiaty i wystrój Grobu Pańskiego.

W środę NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY. Składajcie do skrzynki Wasze prośby i podziękowania.

W czwartek o godz. 16.15. zapraszamy dzieci z Rodzicami i młodzież przygotowującą się do bierzmowania na drogę krzyżowa prowadzoną przez uczniów. Tego dnia ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU w ciszy po zakończonej Mszy wieczornej do godz. 18.30.

W piątek mała zmiana na prośbę parafian. DROGA KRZYŻOWA prowadzona przez AKCJĘ KATOLICKĄ o godz. 17.00. a po niej Eucharystia. Modlitwy Bractwa Ratowania dusz przed wiecznym potępieniem o godz. 16.40. Po zakończonej liturgii spotkanie RAM.

W sobotę o godz. 11.00. spotkanie formacyjne grupy dziecięcej w domu parafialnym.

W przyszłą niedzielę Różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI MARII STOPYRA.

Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz ofiarę 270 zł. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: IWONY DEC, DANUTY SEBZDA, KRYSTYNY HADŁAW, JOLANTY KOZDROŃ, EWELINY FIDOR, EWELINY BARNAT, PAULINY BOROWIEC, JOANNY SZMUC-KUSZAJ, EMILII GOŁOJUCH, HALINY GOŁOJUCH. Dziękujemy także za ofiary celowe na remont budynku parafialnego. Dzisiaj składka przeznaczona na ten właśnie cel. Składka ze środy popielcowej na rzecz Ukrainy wyniosła 1650 zł.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Gorąca zachęta by ją nabywać i czytać.

Ogłoszenie społeczne: Centrum Medyczne „MEDYK” oraz Gmina Czarna zapraszają mieszkańców do wykonania bezpłatnych badań profilaktycznych , dnia 23 lutego, w ramach programu Profilaktyka 40 Plus. Badania będą wykonywane w Ośrodku Kultury w godzinach od 7.00. do 9.30.

Intencje mszalne:

NIECH BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO UMOCNI NAS W WIELKOPOSTNEJ DRODZE PRZEZ KRZYŻ I MĘKĘ DO CHWAŁY ZMARTWYCHWSTANIA.