Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELI ZWYKŁEJ – 15.01.2023r.

W środę  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Składajcie do skrzynki Wasze prośby i podziękowania.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 16.30. do 17.00.

Za tydzień różaniec przed sumą poprowadzi Róża Pani Marii Stopyra.

Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz złożoną ofiarę w wysokości    240   . Bóg zapłać! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny:  Agnieszki Świder, Piotra  Lęcznara,  Stanisławy Chmiel, Dariusza Kuszaja,  Stanisława Józefczyka, Joanny Witek, Angeliki Buk,  Agnieszki Buk, Katarzyny Rybak i Jolanty Kozdroń. Dziękujemy także za ofiary celowe na remont budynku parafialnego i ofiary składane podczas dzisiejszej składki inwestycyjnej.

Już dzisiaj zachęcamy do spotkania przy wspólnej kolędzie i radosnej atmosferze podczas „Wieczoru kolęd”, który zorganizujemy w naszym kościele 29 stycznia o godz. 16.00. Wykorzystajmy okazję do wspólnego spotkania i stworzenia rodzinnej atmosfery podczas kolędowania.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Gorąca zachęta by ją nabywać i czytać.

Intencje mszalne:

Niech Boże błogosławieństwo przyniesie naszym Rodzinom pokój i radość.