Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELI ZWYKŁEJ – 22.01.2023r.

W środę  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Składajcie do skrzynki Wasze prośby i podziękowania.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 16.00. do 17.00.

Ks. Paweł  w sobotę odwiedzi chorych z comiesięczną posługą spowiedzi i Komunii świętej.

W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii przedstawiciela III zakonu Paulistów, który zaproponuje nam Ewangelię na każdy dzień 2022 r. Można je będzie nabyć po każdej Mszy Świętej. Będą dostępne także egzemplarze Pisma Świętego do słuchania. Mamy nadzieję, że ta akcja przyczyni się do częstszego sięgania po Ewangelię i życia Słowem Bożym na co dzień.

Za tydzień różaniec przed sumą poprowadzi Róża Pani Bogumiły Wiercioch.

Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz złożoną ofiarę w wysokości       . Bóg zapłać! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny:  1. Kopeć Urszula 2. Łukasz Joanna 3. Lech Krystyna 4. Dańko Katarzyna 5. Hołota Halina 6. Piekarz Jolanta 7. Augustyn Maria 8. Malicka Krystyna 9. Piwko-Piekło Grażyna 10. Widak Renata. Dziękujemy także za ofiary celowe na remont budynku parafialnego.

Zachęcamy do spotkania przy wspólnej kolędzie i radosnej atmosferze podczas „Wieczoru kolęd”, który zorganizujemy w naszym kościele za tydzień  29 stycznia o godz. 16.00. Wykorzystajmy okazję do wspólnego spotkania i stworzenia rodzinnej atmosfery podczas kolędowania.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Gorąca zachęta by ją nabywać i czytać.

Intencje mszalne:

Niech Boże błogosławieństwo przyniesie naszym Rodzinom pokój i radość.