Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELI ZWYKŁEJ W CIĄGU ROKU 21.01.2024R.

Po Mszy o godz. 9.00. oraz 11.00. zapraszamy na kawę z pysznym ciastem. To wyjątkowa okazja do przebywania razem.

O godz. 16.00. rozpoczniemy wieczór kolęd, na który bardzo serdecznie zapraszamy. To wspaniała okazja do wspólnego rodzinnego śpiewania. Kolędowanie niech stanie się także okazją do wsparcia rehabilitacji naszego parafianina Dominika Skuby.

Jutro od godz. 15.00. odwiedzimy jeszcze domy, które pominęliśmy w trakcie kolędy. Prosimy aby te Rodziny zgłosić w zakrystii.

W środę NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

W czwartek ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU w ciszy od godz. 16.00. do 17.00.

W piątek o godz. 16.40. uroczysta  Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami Bractwa o  ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem.

W sobotę o godz. 5.00. wyruszymy do Warszawy na lotnisko aby rozpocząć pielgrzymowanie do Portugalii. Przypomnienie o punktualności oraz koniecznym zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości oraz Europejskiej Karty Zdrowia.

W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI ANNY BUCKIEJ.

Dziękujemy Rodzinom za sprzątanie kościoła oraz ofiarę 285 zł. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: ANNY WRONA, MARTY ORŁOŚ, IWONY JASZCZUR, ADAMA PELCA, ANNY ORŁOŚ, JOLANTY ORZECH, IRENY GRZESIK, RENATY CHORZĘPA, BOŻENY HAŁADYJ, JANINY KOWALSKIEJ. Dziękujemy także za ofiary składane na remont parafialnego budynku. Dzisiaj składka przeznaczona na ten właśnie cel.

INTENCJE MSZALNE

Niech Boże błogosławieństwo uczy nas otwartości na piękno Bożego słowa.