Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELI WIELKANOCNEJ – 21.04.2024R.

Społeczność naszej szkoły zrzeszona w wolontariacie, pod opieką nauczycieli  kwestuje dzisiaj na rzecz HOSPICJUM DZIECIĘCEGO W RZESZOWIE w ramach akcji ogólnopolskiej „POLA NADZIEI”. Każdy ofiarodawca otrzyma piękny kwiat, który dzieci szkolne pielęgnują jako znak szczególnej wdzięczności za okazane serce. Odpowiedzmy na to zaproszenie do ofiarności na rzecz tych, którym niewiele szczęścia pozostało.

Zapraszamy do domu parafialnego na herbatę lub kawę z pysznym ciastem. To niepowtarzalna szansa żeby chwilę dłużej poprzebywać razem.

We wtorek po wieczornej Eucharystii nabożeństwo do BŁOGOSŁAWIONEJ RODZINY ULMÓW. Na ołtarzu św. Rodziny można składać prośby i podziękowania przez ich wstawiennictwo.

W środę NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ pomocy  z odczytaniem próśb i podziękowań.

W  czwartek ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU w ciszy do godz. 18.30.

W piątek o godz. 16.40.  uroczysta  Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami Bractwa o  ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem. Zapraszamy także na  spotkanie formacyjne RAM.

W sobotę o godz. 16.00. w domu parafialnym spotkanie BRACTWA RATOWANIA DUSZ PRZED WIECZNYM POTĘPIENIEM.

W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI URSZULI ŚWIDER.

Dziękujemy Rodzinom za sprzątanie kościoła oraz kwiaty. BÓG ZAPŁAĆ! 

W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: HENRYKA RYBAKA, DANUTY SZUBERLA, KAZIMIERY WILCZAK, MAGDALENY JUREK, IWONY KRAUS, JOANNY STĘPIEŃ, MAŁGORZATY JÓZEFCZYK, KATARZYNY PODOLEC,  MAŁGORZATY CHMIEL, LIDII BIAŁY. Dziękujemy także za ofiary składane na remont parafialnego budynku. Dzisiaj składka przeznaczona na ten cel.

Zbliżają się wakacje i szykuje się kolejna okazja do tego aby podczas rekolekcji organizowanych przez RAM doświadczyć żywej obecności Boga, spotkać fantastycznych ludzi i powrócić do Czarnej z nowym zapałem oraz zaangażowaniem duszpasterskim. Na stronie internetowaj naszej parafii oraz na ulotkach znajdujących się na stolikach za ławkami niezbędne informacje o tych wydarzeniach. Chętnie z takiej oferty skorzystajcie.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Zachęta by ją nabywać i czytać.

Intencje mszalne:

NIECH WAS PAN BŁOGOSŁAWI I STRZEŻE. „DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE!!!”