Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELI ZWYKŁEJ W CIĄGU ROKU – 28.01.2024R.

Po Mszy o godz. 9.00. oraz 11.00. zapraszamy na kawę lub herbatę z pysznym ciastem. To wyjątkowa okazja do przebywania razem. Kolejne spotkanie przy kawie i ciastku 18 lutego.

W środę NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

W czwartek ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU w ciszy od godz. 15.00. do 16.00. Wieczorna Eucharystia o godz. 16.00 ponieważ od godz. 17.00. ks. Paweł spowiada w Palikówce.

W I piątek okazja do spowiedzi od godz. 15.30. Od godz. 8.00. ks. Paweł odwiedzi chorych. Ks. Proboszcz wizytę po chorych odbędzie 5 lutego od godz. 8.00. W piątek przeżywamy Święto Ofiarowania Pańskiego a podczas porannej i wieczornej Eucharystii obrzęd poświęcenia gromnic. Ofiara mszalna przeznaczona na funkcjonowanie zakonów kontemplacyjnych w naszej diecezji. O godz. 16.40. uroczysta  Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami Bractwa o  ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem.

W I sobotę miesiąca po Eucharystii wieczornej kolejne nabożeństwo fatimskie wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP za grzechy i zniewagi. Po zakończonym różańcu zmiana tajemnic. W przyszłą niedzielę adoracyjną różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI MARII TABAKA.

Dziękujemy za udział w wieczorze kolęd oraz wsparcie naszego parafianina Dominika Skuby ofiarą 4000 zł. 1000 zł. przekazali członkowie Gminnej Orkiestry Dętej za co całym sercem pragniemy im podziękować.

Dziękujemy Rodzinom za sprzątanie kościoła. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: Małgorzaty Wawro, Marii Homa, Anny Buckiej, Teresy Chudzik, Angeliki Napieralskiej, Aliny Napieralskiej, Krystyny Teichman, Gabrieli Świder, Marii Haładyj, Jolanty Kołodziej. Dziękujemy także za ofiary składane na remont parafialnego budynku. Sładka z ubiegłej niedzieli wyniosłą 4100 zł.

INTENCJE MSZALNE