Chwileczkę...

Ogłoszenia duszpasterskie Niedzieli Chrystusa Króla – 20.11.2022r.

Dziękujemy za to, że gości wśród nas  Misjonarz Benoit Azameti – który pochodzi z Togo i jest kapłanem zgromadzenia Księży Kmbonianów. Podzielił się doświadczeniem misyjnym i zachęcił do wspierania misji. Uczyńmy to hojnie wspierając dzieło misyjne Kościoła i Zgromadzenie Kombonianów.

Trwamy w listopadowej modlitwie za zmarłymi polecanymi w tegorocznych wypominkach. Odczytywać je będziemy przed Mszą Świętą o godz. 17.00. a po jej zakończeniu odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia polecając dusze zmarłych szczęśliwej wieczności.

Jutro po Mszy Świętej wieczornej spotkanie dla pielgrzymów, którzy byli w Kałkowie i na św. Krzyżu.

W środę  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Składajcie do skrzynki Wasze prośby i podziękowania. O godz. 17.30. wspólnotowy różaniec.

W czwartek od godz. 16.30.okazja do  Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy.

W piątek kolejne spotkanie formacyjne RAM – u. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału. Ruch Apostolstwa Młodzieży zaprasza na rekolekcje feryjne. Informacje na stronie parafialnej oraz na ulotkach a zapisy u naszych animatorek. Starać się będziemy o dofinansowanie z Gminy a chętnych prosimy o kontakt  z naszymi animatorkami, których telefony podane są na ulotkach.

W sobotę wyruszymy na planowaną pielgrzymkę do Krakowa. Nawiedzimy Opactwo Cystersów w Mogile, Łagiewniki oraz Tyniec. Wyjazd o godz. 6.30. z parkingu przed kościołem.

Za tydzień różaniec przed sumą poprowadzi Róża Pani Bogumiły Wiercioch.

Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz złożoną ofiarę w wysokości  320 zł. Bóg zapłać! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: Beaty Źrałka, Krystyny Łyczko, Jadwigi Chudzik, Ewy Babiarz, Zofii Falandysz, Roberta Stysia, Piotra Stysia, Bożeny Ornat, Grzegorza Ornata, Stanisława Bocho.  Serdeczne podziękowania za ofiary celowe na remont budynku parafialnego. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na parafialne inwestycje.

Gdy spojrzycie w górę na chór łatwo zauważyć nowy jego wystrój. Parafia Chrystusa Króla w Sanoku ofiarowała nam wystrój dekoracyjny organów, który zamontowaliśmy w mijającym tygodniu. Koszt demontażu, transportu i montażu w naszej świątyni wyniósł 2500 zł. Dziękuję naszym parafianom za życzliwą pomoc a ofiarodawców na czele z ks. Zbigniewem wspierać będziemy modlitwą w budowie nowych organów.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Gorąca zachęta by ją nabywać i czytać.

Intencje mszalne:

W mijającym tygodniu pożegnaliśmy + Grzegorza Orłosia. W Jego intencji zostaną odprawione cztery Msze Święte pogrzebowe oraz sto dziesięć zamówionych przez Rodzinę, krewnych i znajomych. Wsparliśmy także Rodzinę + Grzegorza ofiarą w wysokości 1500 zł. Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie…

Niech Boże błogosławieństwo uczyni nas gotowymi na spotkanie z Panem. Zabierzmy ze sobą biblijne słowo życia.