Chwileczkę...

Ogłoszenia duszpasterskie – Św. Szczepana – 26 grudnia 2017 roku

 1. Dziś po mszach świętych dopołudniowych poświęcenie owsa. Po południu msza święta o godz. 15.00.
 2. Od środy do soboty msze święte po południu o godz. 17.00.
 3. Jutro wspominamy św. Jana Apostoła. Dzień naszej Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. We czwartek święto św. Młodzianków, męczenników. Tradycyjnie jest to także dzień modlitw w intencji dzieci nienarodzonych. Zapraszam dzieci chodzące na roraty po odebranie nagród za wytrwałość i poświecenie.
 5. W najbliższą niedzielę Święto Świętej Rodziny; Jezusa, Maryi i Józefa. Jest to także ostatni dzień roku kalendarzowego. Dzień Sylwestrowy.
  Ze względu na niedzielę, uroczyste zakończenie starego roku będzie na sumie o godz. 10.30. Po mszy świętej specjalne nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne z błogosławieństwem.
  W najbliższą niedzielę nie będzie mszy świętej popołudniowej.
 6. W poniedziałek Nowy Rok – msze jak w każdą niedzielę.
 7. Do sprzątania kościoła na sobotę zapraszamy Rodziny: Pelczyk Róża, Dubiel Andrzej, Kania Józef, Zarzycki Adam, Augustyn Maria, Urban Józef, Dec Jan, Biernat Jan.
 8. Od środy rozpocznę wizytę duszpasterska w naszej parafii zwaną kolędą. Pragnę odwiedzić naszych parafian, aby zanieść do ich domów i rodzin Boże błogosławieństwo. Będzie to wizyta duszpasterska, podczas której zapraszam wszystkich domowników do wspólnej modlitwy. Logicznym się wydaje, by w czasie wizyty byli wszyscy domownicy, a nie tylko ich reprezentanci. Wizyta jest raz w roku, więc to także znak, czy nam na niej naprawdę zależy.
  • Środa – wizytę rozpocznę od Państwa Macieja Lęcznar – Kołki koniec do Państwa Michno Krystyna. Początek kolędy godz. 9.00 do 16.30.
  • Czwartek – od godz.9.00 – od Państwa Kłoś do Państwa Żrałka – przerwa ze względu na sesję gminną – od godz. 14.00 – Podrzecze.
  • Piątek – od godz. 9.00 – od Państwa Łyczko Krystyna – do Państwa Chudzik Mariusz z Rodziną Orłoś Krzysztof, następnie Orłoś Stanisław do Państwa Marka Chorzempy z Rodziną Haładyj po drugiej stronie drogi.
  • Sobota – godz. 9.00 – Od Pańskaw Dzierżak Waldemar – w stronę plebanii – do Państwa Bucki – Homa.