Chwileczkę...

Ogłoszenia duszpasterskie – Św. Szczepana – 26 grudnia 2019 roku

 1. Dziś drugi dzień uroczystości Narodzenia Pańskiego, który rozpoczyna Oktawę Bożego Narodzenia.
 2. W piątek sobotę msze święte o godz. 18.00.
 3. W piątek zachowujemy post od pokarmów mięsnych.
 4. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzili święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Kierując myśli ku Świętej Rodzinie, powierzymy Jej nasze rodziny – niech będą Bogiem silne i promieniujące wiarą.
 5. Pragnę podziękować wszystkim parafiankom i parafianom za przygotowanie wystroju naszego kościoła i zrobiony porządek na święta. Zadbany nasz dom Boży to wyraz szacunku tego miejsca i świadectwo, że chcemy tu przybywać na wspólna modlitwę.
 6. Na stoliku za ławkami jest prasa katolicka oraz kalendarze strażaków. Zachęcamy do czytania i wsparcia naszej jednostki OSP.
 7. Od piątku rozpocznę wizytę duszpasterską w parafii zwaną kolędą.
  Pragnę odwiedzić naszych Parafian, aby zanieść do ich domów i rodzin Boże błogosławieństwo. Będzie to przede wszystkim wizyta duszpasterska, podczas której zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy, do zastanowienia się nad naszymi praktykami religijnymi. Niech to będzie okazja do rozmowy o radościach i smutkach odwiedzanych rodzin oraz o wspólnych sprawach naszej wspólnoty parafialnej.
  Podaję porządek kolędy:

  • Piątek – od godz. 9.00 – do godz. 17.00.
   Rozpocznę od Kmieci – od domu Stanisława Dzioba do Państwa Górak Andrzej.
  • Sobota – Cierpisz – od godz. 9.00 – do godz. 17.00
   Od Państwa Rusinek w stronę Wisłoka, a następnie od Pana Eugeniusza Pelc w stronę kościoła do Państwa Walat – Jakubowski.
 8. Dalszy ciąg wizyty w poniedziałek 30 grudnia – od godz. 9.00 – od Państwa Biernat Jan w stronę Madyni Głogowskiej.
 9. Raz jeszcze pragnę życzyć wszystkim naszym Parafianom i ich Gościom głębokiego przeżycia czasu świętowania Bożego Narodzenia.