Chwileczkę...

Ogłoszenia duszpasterskie – Świętego Szczepana – 26 grudnia 2018 roku

 1. Dziś po mszach świętych dopołudniowych poświęcenie owsa. Po południu msza święta o godz. 15.00.
 2. Jutro wspominamy św. Jana Apostoła. Msza święta o godz. 7.00. Nie będzie mszy po południu.
 3. W piątek święto św. Młodzianków, męczenników. Tradycyjnie jest to także dzień modlitw w intencji dzieci nienarodzonych. Msza święta rano o godz. 7.00 i po południu o godz. 17.00.
 4. W sobotę msza święta rano o godz. 7.00 oraz po południu o godz. 14.00 z chrztem świętym
 5. Dziękujemy rodzinom za poniedziałkowe posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. Na sobotę prosimy Rodziny: Peszko Zygmunt, Sowa Robert, Pilawa Dariusz, Rodzina Peszków, Teichman Eugeniusz, Noga Anna i Bielecki Czesław.
 6. W najbliższą niedzielę Święto Świętej Rodziny; Jezusa, Maryi i Józefa.
 7. Od piątku rozpocznę wizytę duszpasterska w naszej parafii zwaną kolędą. Pragnę odwiedzić naszych parafian, aby zanieść do ich domów i rodzin Boże błogosławieństwo. Będzie to wizyta duszpasterska, podczas której zapraszam wszystkich domowników do wspólnej modlitwy. Logicznym się wydaje, by w czasie wizyty byli wszyscy domownicy, a nie tylko ich reprezentanci. Wizyta jest raz w roku, więc to także znak, czy nam na niej naprawdę zależy.
 8. Piątek – wizytę rozpocznę od Państwa Hodur- Pałka /Skotnik/ w stronę Gminy po obu stronach do Państwa Kłosowskich i ulica za nimi do Państwa Tasior i Mazur. Początek wizyty od godz.9.00 – do godziny 18.00.
 9. Sobota – od godz. 9.00 – od Państwa Dec – do Państwa Baran, następnie domy po drugiej strony od Państwa Pelczyk – powrót do głównej drogi od Państwa Cwynar, Pelc do Państwa Rączka oraz Leszka Pelc.
 10. Dalszy ciąg wizyty duszpasterskiej w poniedziałek od godz. 9.00 do godz. 13.00.
 11. Wszystkim Parafianom oraz przybyłym gościom życzymy spokojnego błogosławionego świętowania.