Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELI WIELKANOCNEJ 7.05.2023R.

Gościmy w naszej wspólnocie Pana Romana Kempińskiego, który jest autorem biblijnych publikacji dla dzieci. Jego pseudonim artystyczny  „Romcio Tomcio”. Dał świadectwo działania słowa Bożego w swoim życiu oraz zachęcił do nabywania tworzonych przez Niego publikacji. Warto!!!

Nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty po zakończonej Mszy Świętej wieczornej.

We wtorek po Mszy wieczornej próba dla dzieci z klasy III przed Komunią Świętą.

W środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.

W czwartek od godz. 17.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. Po Mszy wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

W  piątek od godz. 16.00. spowiedź dla dzieci i ich Rodzin przed Rocznicą   Komunii Świętej, która odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 11.00. O godz. 17.40. uroczysta Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami o ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem.

Za tydzień różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI ANNY CHMIEL.

Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz zakupione kwiaty.  BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny:  Jacka Watracha,  Tadeusza Rejmana,  Katarzynę Rejman, Katarzynę Mierzwińską,  Wiesławę Głowiak,  Agatę Śliżak, Janinę Michalik, Edytę Olearczuk, Grażynę Rogowską,  Joannę Lech. Prosimy nie kupować w tym tygodniu kwiatów. Dziękujemy także za ofiary na remont parafialnego budynku. Corocznym zwyczajem prosimy o złożenie ofiary na funkcjonowanie naszego parafialnego cmentarza w wysokości 40 zł od Rodziny. (wywóz śmieci, utrzymanie porządku, niezbędne prace i zabezpieczenia)

Pani Sołtys zaprasza do uregulowania kolejnej raty podatku śmieciowego. Oczekuje i dyżuruje w czwartek od 13.00. do 17.00., w piątek i sobotę od 8.30. do 12.00.oraz w przyszły poniedziałek i wtorek od 13.00. do 17.00.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Gorąca zachęta by ją nabywać i czytać.

W mijającym tygodniu pożegnaliśmy + Tadeusza Drabickiego z którego zostaną odprawione dwie Msze Święte od uczestników pogrzebu. Powierzmy Go miłosierdziu Bożemu: „Wieczne odpoczywanie…”

Niech Boże błogosławieństwo pomoże nam w zbliżaniu się do Niego. Zabierzcie ze sobą biblijne słowo życia.