Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELI ZWYKŁEJ – 5.02.2023R.

Po ogłoszeniach wystawienie Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca oraz zmiana tajemnic różańcowych.

W środę  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Składajcie do skrzynki Wasze prośby i podziękowania. Przed Eucharystią wspólnotowy różaniec.

W czwartek o godz. 16.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. Po wieczornej Eucharystii spotkanie Akcji Katolickiej.

Za tydzień różaniec przed sumą poprowadzi Róża Pani Anny Kulka.

Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz zakup kwiatów. Bóg zapłać! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: Pauliny Lech, Anny Tomaszewskiej, Marioli Jurek, Jolanty Drzał, Sylwii Uryniak, Teresy Woś, Doroty Walat, Wiktorii Jankowskiej, Anny Kiwała, Anny Kępskiej. Dziękujemy także za ofiary celowe na remont budynku parafialnego.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Gorąca zachęta by ją nabywać i czytać.

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnej składa serdeczne podziękowanie za złożone ofiary podczas rozprowadzania kalendarzy. Zebrano kwotę 3865 zł. Za te ofiary zakupiono 4 kamizelki asekuracyjne, 4 kaski do ratownictwa wodnego, linkę asekuracyjną , koło ratunkowe oraz 4 komplety kolców lodowych. Równocześnie zarząd informuje wszystkich swoich członków, że w dniu 25 lutego w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Czarnej o godz. 17.00 rozpocznie się Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnej za rok 2022.

Intencje mszalne:

NIECH BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO PRZYNIESIE WASZYM RODZINOM POKÓJ I RADOŚĆ.