Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELI ZWYKŁEJ W CIĄGU ROKU – 4.02.2024R.

Juto od godz. 8.00. ks. Proboszcz odwiedzi chorych. Podczas Mszy o godz. 17.00. obrzęd poświecenia chleba i soli w związku ze wspomnieniem św. Agaty.

W środę NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

W czwartek ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU w ciszy od godz. 16.00. do 17.00.

W piątek godz. 16.40. uroczysta  Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami Bractwa o  ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem.

W przyszłą niedzielę przeżywamy kolejny Światowy Dzień Chorych. Po Mszy Świętej o godz. 9.00. możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych dla tych, którzy borykają się z chorobą i cierpieniem. Różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI URSZULI ŚWIDER.

Dziękujemy Rodzinom za sprzątanie kościoła, kwiaty i ofiarę 270 zł. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: ZOFII BAŁTOWSKIEJA, BARBARY BAŁTOWSKIEJ, ANDRZEJA PASIERBA, EWELINY BAŁTOWSKIEJ-FRĄCZEK, ELŻBIETY PIELA, ANNY PANEK,  ADAMA LEJA, KATARZYNY DUBIEL, MARZENY POCIASK, AGNIESZKI ŚWIDER. Dziękujemy także za ofiary składane na remont parafialnego budynku.

INTENCJE MSZALNE