Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE W UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI – 1.01.2023R.

Od jutra do środy Msze Święte o godz. 7.00. W środę rano Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.

W czwartek Msze o godz. 7.00. i 18.00. Ks. Paweł odwiedzi chorych przed południem natomiast ks. Proboszcz od godz. 14.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17.00. Podczas adoracji okazja do spowiedzi z racji I czwartku miesiąca.

W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego (III Króli). Na każdej Mszy Świętej obrzęd poświęcenia kadzidła i kredy. Można je nabywać już dzisiaj na stolikach za ławkami. Ofiara za ich nabycie wspomoże działalność Akcji Katolickiej. Nasze piątkowe spotkanie z Mędrcami ze Wschodu uświetni Gminna Orkiestra, która podczas każdej Mszy Świętej będzie z nami kolędować. Po każdej Mszy Świętej będą kwestować na rzecz swojej działalności. Wspomóżmy ich także ofiarą.

W I sobotę miesiąca po Mszy Świętej o godz. 18.00. Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP za grzechy i zniewagi.

Za tydzień różaniec przed sumą poprowadzi Róża Pani Urszuli Świder.

Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz złożoną ofiarę w wysokości  270 zł. Bóg zapłać! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: Stanisława Orłosia, Jolanty Orzech, Marka Chorzępy, Iwony Jaszczura, Janiny Kowalskiej, Elżbiety Piela, Jacka Dubiela, Tadeusza Leji, Marzeny Pociask i Marty Ulijasz. Dziękujemy także za każdą ofiarę złożoną na rzecz prac remontowych budynku parafialnego.

 Kontynuujemy wizytę duszpasterską:

PONIEDZIAŁEK, OD GODZ. 14.00., KS. PAWEŁ I KS. PROBOSZCZ ZAKOŃCZYMY REJON KMIECIE

WTOREK, OD GODZ. 14.00. (REJON KOŁKI), KS. PAWEŁ NUMERY OD 425A DO 445, KS. PROBOSZCZ NUMERY OD 402 DO 424 ORAZ OD 451 DO 462

ŚRODA, OD GODZ. 14.00. (REJON KOŁKI), KS. PAWEŁ OD 464 DO 500 KS. PROBOSZCZ OD 501 DO 546

CZWARTEK, OD GODZ. 14.00., KS. PAWEŁ NUMERY OD 826 DO 853

SOBOTA, OD GODZ. 9.00., KS. PAWEŁ I KS. PROBOSZCZ, PODBÓRZ NUMERY OD 711 DO 795

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Gorąca zachęta by ją nabywać i czytać.

W mijającym tygodniu pożegnaliśmy + Halinę Józefczyk. W Jej intencji zostanie odprawionych sześć Mszy Świętych pogrzebowych. Polećmy Ją Bożemu miłosierdziu.