OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI NIEDZIELI ZWYKŁEJ W CIĄGU ROKU – 16.06.2024R.

Dzisiaj taneczne popołudnie przy plebanii. W znanej już Wam formule sprzed parafialnego odpustu. Od 17.00. do 22.00. możliwość radosnego tańca, przebywania razem, wspólnej rozmowy. To niepowtarzalna okazja by wypić herbatę lub kawę, posilić się kiełbaską oraz posmakować ciasta (gdyby ktoś zechciał może upiec placka lub przynieść słodycze). Jeśli nie placek to nawet opakowanie dobrych ciastek uprzyjemni wspólne przebywanie. Ziarenko do ziarenka i wspólnie spędzamy dobry czas. Biletem wstępu na dmuchaniec będzie nabycie waty cukrowej u Pana, który nam go udostępni. Można też przy okazji tanecznego wieczoru  złożyć ofiarę na rzecz duszpasterstwa dzieci i młodzieży.  Główny zamysł tego spotkania to przede wszystkim radość przebywania razem. I już  w tym momencie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania.

Przez cały tydzień okazja do skorzystania z sakramentu pokuty przed zakończeniem roku szkolnego.

ŚRODĘ po wieczornej Eucharystii NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ pomocy  z odczytaniem próśb i podziękowań.

CZWARTEK ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU w ciszy od godz. 17.00

PIĄTEK zakończenie roku szkolnego. Msza Święta o godz. 8.00. jako dziękczynna za cały rok pracy z prośbą o błogosławione i spokojne wakacje. O godz. 17.40. modlitwy Bractwa ratowania dusz przed wiecznym potępieniem.  

W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI JANINY KOWALSKIEJ.

Dziękujemy Rodzinom za sprzątanie kościoła. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: AGNIESZKI REJMAN, DANUTY WYKA,  KATARZYNY BELTER,  MARZENY TARAŁA,  ALINY FRĄCZEK,  HELENY PIEKŁO,  MARII PIETRASZEK,  KRYSTYNY DANIEL,  ANNY JĘCZALIK,  RENATY LĘCZNAR. Dziękujemy za ofiary składane na parafialne inwestycje. Dzisiaj składka przeznaczona na ten cel. Serdeczne Bóg Zapłać!!! Corocznym zwyczajem prosimy o złożenie ofiary na funkcjonowanie naszego parafialnego cmentarza w wysokości 40 zł od Rodziny. (wywóz śmieci, utrzymanie porządku, niezbędne prace i zabezpieczenia). Serdeczna prośba do członków Rady duszpasterskiej o koordynację tego wydarzenia.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Zachęta by  ją nabywać i czytać.

Do nabycia w zakrystii album beatyfikacyjny BŁOGOSŁAWIONEJ RODZINY ULMÓW. Cena 100 zł.

OGŁOSZENIA SPOŁECZNE:

 ZA TYDZIEŃ ZAWODY STRAŻACKIE

ZA DWA TYGODNIE WYBORY SOŁTYSA

Szczegóły tych wydarzeń w gablocie przed kościołem.