Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIX NIEDZIELI ZWYKŁEJ W CIĄGU ROKU – 13.08.2023R.

W tym tygodniu Msze święte rano  poniedziałek, środę oraz piątek, wieczorem we, czwartek i  sobotę. We wtorek UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP i porządek niedzielny Mszy Świętych.

We wtorek  UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP. Na sumie poświęcimy dożynkowy wieniec dziękując Bogu i ludziom za tegoroczne plony. Już w tym miejscu składam serdeczne podziękowanie wszystkim zaangażowanym w dzieło przygotowania wieńca. I dbałości o to by podtrzymywać piękne polskie tradycje a zarazem  uczyć  szacunku dla ziemi oraz tego co nam daje.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań po Mszy o godz. 7.00.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 18.30. do 19.00.

W piątek po Mszy Świętej o godz. 7.00.   uroczysta Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami Bractwa o  ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem.

W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI MARII TABAKA.

Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz kwiaty. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny:  JOWITY BARAN,  DANUTY BARAN,  DANUTY SZCZĘCH,  SYLWII SZCZĘCH,  LESŁAWA KIWAŁA,  ALICJI PELC,  WIESŁAWY TASIOR,  BARTŁOMIEJA TASIORA,  BERNADETY PONDEL,  JANINY WOŁOS. Dziękujemy także za ofiary składane na remont parafialnego budynku. Za tydzień składka na ten cel. 

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Zachęta by ją nabywać i czytać.

Na stronie internetowej naszej parafii informacje o wydarzeniach odpustowych w parafii MATKI BOŻEJ KRÓLOWEJ LUDZKICH SERC W DĄBRÓWKACH.

Niech Boże błogosławieństwo dotyka naszych serc i towarzyszy nam w nadchodzącym tygodniu.