OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XV NIEDZIELI ZWYKŁEJ W CIĄGU ROKU – 16.07.2023R.

W tym tygodniu Msze święte rano o godz. 7.00. w poniedziałek, środę i piątek  natomiast wieczorem o godz. 19.00. we wtorek, czwartek i sobotę.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań po Mszy o godz. 7.00.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 18.00.

 W piątek o godz.  18.40.  uroczysta Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami o ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem.

W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI LUCYNY BŁAŻEJOWSKIEJ.

W przyszłą niedziele po każdej Mszy Świętej OBRZĘD BŁOGOSŁAWIEŃSTWA POJAZDÓW MECHANICZNYCH ORAZ UŻYTKOWNIKÓW DRÓG. Ofiary składane podczas błogosławieństwa zostaną przeznaczone na pomoc dla misji w ramach Akcji „MIVA POLSKA”. O czym słuchać będziemy w odczytanym w przyszłą niedzielę liście.

Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz ofiarę. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: URSZULI PIESTRAK,  BEATY PRZYBYŁO,  KRYSTYNY PRZYBYŁO,  RÓŻY PELCZYK,  IRENY BAŁTOWSKIEJ,  ANDRZEJA DUBIELA,  HELENY KANIA,  MAŁGORZATY ZARZYCKIEJ,  SŁAWOMIRY CYRANY,  ANNY URBAN. Dziękujemy także za ofiary składane na remont parafialnego budynku. Dzisiaj składka na ten cel.

W związku z planowaną we wrześniu BEATYFIKACJĄ RODZINY ULMÓW   MARKOWEJ istnieje możliwość zapisania się i otrzymania biletów aby bezpośrednio uczestniczyć w tych wydarzeniach. Zapisy w zakrystii do końca lipca.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Zachęta by ją nabywać i czytać.

Niech Boże błogosławieństwo pomoże nam w odkrywaniu Boga oraz wakacyjnym wypoczynku.