Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVII NIEDZIELI ZWYKŁEJ W CIĄGU ROKU – 30.07.2023R

Dziękujemy ks. Damianowi za dwutygodniową posługę w naszej parafii. Po każdej Mszy Świętej udzieli nam prymicyjnego błogosławieństwa. Życzymy wielu Bożych łask w pracy duszpasterskiej na pierwszej parafii w Świętoniowej.

W tym tygodniu Msze święte rano  poniedziałek i środę, wieczorem we wtorek, czwartek, piątek i sobotę

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań po Mszy o godz. 7.00.

W I czwartek miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 18.00. W tym czasie także okazja do skorzystania z sakramentu pokuty.

W I piątek przed południem odwiedziny u chorych. Od godz. 18.00. okazja do skorzystania z sakramentu pokuty. O godz. 18.40.  uroczysta Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami Bractwa o  ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem.

W I sobotę miesiąca nabożeństwo fatimskie wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP za grzechy i zniewagi po Mszy Świętej o godz. 19.00.

W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI JANINY KOWALSKIEJ.

Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz ofiarę 160 zł. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny:  AGATY KULKA,  MONIKI TYSZKIEWICZ,  ANDRZEJA KOGUTA,  IZABELI DOBEK,  ALICJI CZARNOTA, IWONY ZĄBEK,  JOLANTY GOŁOJUCH,  PATRYCJI OŻÓG,  MARIA STOPYRA,  ZOFII STOCHŁA. Dziękujemy także za ofiary składane na remont parafialnego budynku. Ofiara misyjna z poświęcenia pojazdów mechanicznych wyniosłą 2650 zł.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Zachęta by ją nabywać i czytać.

Niech Boże błogosławieństwo pomoże nam w odkrywaniu Boga oraz wakacyjnym wypoczynku.