Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXII NIEDZIELI ZWYKŁEJ W CIĄGU ROKU – 3.09.2023R.

Jutro o godz. 8.00. uroczysta Masza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań po Mszy o godz. 18.00.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 17.30.

W piątek o godz. 17.40. uroczysta Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami Bractwa o  ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem.

W przyszła niedzielę różaniec o godz. 17.00. poprowadzi Róża Pani Marii Stopyra

Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele, kwiaty oraz ofiarę 100 zł. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się jak to było w zwyczaju lat ubiegłych członkowie Róż Różańcowych przed zbliżającym się odpustem parafialnym. Dziękujemy także za ofiary składane na remont parafialnego budynku. Ojciec Benoit Azameti serdecznie dziękuje za wsparcie dzieła misyjnego w wysokości 5400 zł.

12 września odpust parafialny Imienia NMP. Przeżyjemy, krótkie przygotowanie do tego wydarzenia. W niedzielę 10.09.  Msze Święte przed południem o godz. 7.00. oraz 9.00. Później w gronie rodzinnym oglądajmy beatyfikację Rodziny Ulmów mając świadomość, że bierzemy udział  wydarzeniu szczególnym. Po południu o godz. 17.30. Msza Święta na parafialnym cmentarzu a po niej procesja  z modlitwami za zmarłych w podziękowaniu za to, że nasi przodkowie czcili Imię Maryi. W poniedziałek 11.09. zorganizujemy taneczny wieczór obok plebanii, na który serdecznie zapraszamy. Będzie okazja by wspólnie przebywać, wypić herbatę lub kawę, zjeść ciasto i kawałek kiełbaski. Można złożyć przy tej okazji ofiarę na rzecz duszpasterstwa dzieci i młodzieży oraz obejrzeć salki przyparafialne.  W dzień odpustu Msze Święte o godz. 10.00. oraz uroczysta suma o godz. 17.30.

Osoby, które zapisały się na Beatyfikację proszone są o odebranie biletów wstępu do sektorów w zakrystii. Tam też zostaną podane szczegóły wyjazdu.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Zachęta by ją nabywać i czytać.

Niech Boże błogosławieństwo dotyka naszych serc i towarzyszy nam w nadchodzącym tygodniu.