Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIX NIEDZIELI ZWYKŁEJ W CIĄGU ROKU – 16.10.2022r.

 1. O godz. 15.00. Nabożeństwo różańcowe a po nim Eucharystia.
 2. Od poniedziałku do soboty o godz. 17.00. nabożeństwo różańcowe a po nim Eucharystia. Zapraszamy do prowadzenia różańca.

w poniedziałek uczniów klas IV

-we wtorek uczniów z klas III

– w środę Różę Pani Urszuli Świder

– w czwartek Różę Pani Emilii Poźniak

– w piątek Różę Pani Marii Stopyra

– w sobotę Różę Pani Bogusławy Wiercioch

– w niedzielę Różę Pani Anny Kulka

 1. W środę  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Składajcie do skrzynki Wasze prośby i podziękowania.
 2. W czwartek od godz. 16.00. okazja do  Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy.
 3. W piątek o godz. 19.00. Ruch Apostolstwa Młodzieży zaprasza na wieczornicę poświęconą św. Janowi Pawłowi II w przeddzień Jego liturgicznego wspomnienia. Licznym udziałem złóżmy świadectwo wdzięczności i uczcijmy Wielkiego Rodaka a przez Jego wstawiennictwo wypraszajmy potrzebne łaski dla nas i naszej Ojczyzny.
 4. Za tydzień różaniec przed sumą poprowadzi Róża Pani Janiny Kowalskiej.
 5. Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz kwiaty. Bóg zapłać! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: Iwony Rejman, Elżbiety Panek, Ewy Siwy, Rodziny Uryć, Jadwigii Kruczek, Renaty Karp, Jadwigi Gołojuch, Jolanty Wilczak, Beaty Jakubowskiej, Rodziny Haładyj.
 6. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Dziękujemy także za ofiary celowe na remont budynku parafialnego. Ofiara z ubiegłej niedzieli na Dzieło Nowego Tysiąclecia wyniosła 1270 zł. Serdeczne Bóg zapłać!!! W mijającym tygodniu dotarły także dwie kolejne odnowione ławki.
 7. Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Gorąca zachęta by ją nabywać i czytać.
 8. Zachęcamy do nabywania zdjęć z wizyty ks. Biskupa i sakramentu bierzmowania którego udzielił młodzieży naszej parafii. Koszt zdjęć które znajdują się na stoliku za ławkami to 10 zł.
 9. Do przyszłej niedzieli prosimy o podanie danych do ubezpieczenia i wpłatę na pielgrzymkę do Kałkowa i św. Krzyż.
 10. Na stolikach za ławkami znajdują się kartki wypominkowe. Przez cały miesiąc listopad polecać będziemy naszych zmarłych szczególnej modlitwie Kościoła.
 11. Intencje mszalne:
 12. Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy nam w nadchodzącym tygodniu. Zabierzmy także ze sobą biblijne karteczki ze słowem życia.