Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV NIEDZIELI ZWYKŁEJ W CIĄGU ROKU 24.09.2023R.

Po Mszy Świętej o godz. 9.00. i 11.00. serdecznie zapraszamy do domu parafialnego na herbatę lub kawę z pysznym ciastem. To niepowtarzalna szansa żeby chwile dłużej poprzebywać razem. Pamiętajmy też o tym, że nasza młodzież zbiera na wakacyjny wyjazd do Zakopanego. I jeszcze jedno wyjątkowe zaproszenie!!! Dzisiaj o godz. 14.50. w kościele Koronka do Bożego Miłosierdzia oraz Koncert znakomitych gości Pan Romana Kempińskiego wraz córką Ewą. Gościliśmy w maju Pana Romana, który popularyzował Biblię wierszem i rymem jako „ROMCIO TOMCIO”.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań po Mszy o godz. 18.00. Na Mszę Świętą o godz. 18.00. zapraszamy uczniów klasy 6 wraz z Rodzicami. Uczniowie otrzymają Indeksy Formacji Katolickiej oraz wyrażą gotowość przygotowania do sakramentu bierzmowania.

W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17.30. Po zakończonej Eucharystii spotkanie dla osób, które zapisały się na styczniowa pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Wpłata I raty 1300 zł.

W piątek o godz. 17.40. uroczysta Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami Bractwa o  ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem. Po zakończonej Eucharystii Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez RAM i spotkanie formacyjne.

W sobotę o godz. 10.30. do domu parafialnego zapraszamy dzieci z klas od 0 do 4. Chcemy założyć grupę dziecięcą, która będzie się formować religijnie przy parafii oraz śpiewać na chwałę Bożą. Na pierwsze spotkanie zapraszamy także Rodziców. O godz. 16.00. w domu parafialnym spotkanie Członków Bractwa Ratowania Dusz przed wiecznym potępieniem.

W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi Róża Pani Anny Kulka. Rozpoczniemy tego dnia miesiąc październik. Czas modlitwy różańcowej. W każdą niedzielę różaniec o godz. 15.00. a po nim Eucharystia. W tygodniu modlitwa różańcowa o godz. 16.30. W sposób szczególny zapraszamy dzieci szkolne. Nie zabraknie drobnych upominków dla uczestników naszej wspólnej modlitwy.

Dziękujemy Rodzinom za sprzątanie kościoła oraz kwiaty. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: Wiesławy Rząsa, Lucyny Gargała, Marii Ślimak, Stefana Noworol, Marii Niemczak,  Marii Wilkoń, Wiolety Nowak, Stanisławy Biernat,  Grażyny Niemczak, Moniki Kania. Dziękujemy także za ofiary składane na remont parafialnego budynku. Składka z ubiegłej niedzieli wyniosła 3820 zł. W mijającym tygodniu wykonano prace brukarskie wokół budynku parafialnego. Koszt inwestycji 6700 zł.

GOKIR zaprasza  na podsumowanie projektu „Ciche Bohaterki”, który odbędzie się 29 września o godz. 18.00. w Domu Kultury. Przy okazji można obejrzeć wystawę pt.: „Zryw Serc” Krzysztofa Panasa oraz Jego uczniów.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Zachęta by ją nabywać i czytać.

Intencje mszalne:

11.09. pożegnaliśmy w naszej wspólnocie + Helenę Panek. W Jej intencji zostanie odprawione 3 Msze Święte od uczestników pogrzebu. Powierzmy Ją Bożemu miłosierdziu.