Chwileczkę...

Ogłoszenia duszpasterskie XXX Niedzieli zwykłej w ciągu roku – 23.10.2022r.

 1. O godz. 15.00. Nabożeństwo różańcowe a po nim Eucharystia.
 2. Od poniedziałku do soboty o godz. 17.00. nabożeństwo różańcowe a po nim Eucharystia. Zapraszamy do prowadzenia różańca.

– w poniedziałek Różę Pani Anny Zdąbłarz

-we wtorek Pani Anny Błażejowskiej

– w środę dzieci z klasy III

– w czwartek Koło Misyjne

– w piątek Różę Pani Anna Chmiel

– w sobotę Różę Pani Janiny Kowalskiej

– w niedzielę Pani Marii Tabaka

 1. W środę  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Składajcie do skrzynki Wasze prośby i podziękowania.
 2. W czwartek od godz. 16.00. okazja do  Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy.
 3. W piątek o godz. 17.00. Ruch Apostolstwa Młodzieży zaprasza na Eucharystię i kolejne spotkanie formacyjne.
 4. Z soboty na niedzielę pamiętajmy o zmianie czasu.
 5. Za tydzień różaniec przed sumą poprowadzi Róża Pani Stanisławy Barnat.
 6. Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz kwiaty. Dziękujemy nowożeńcom za przystrojenie kościoła a sprzątającym za złożoną ofiarę w wysokości 200 zł. Bóg zapłać! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: Agaty Michno, Renaty Styś, Agnieszki Napieralskiej, Lucyny Błażjowskiej, Katarzyny Kobylarek, Krystyny Wal, Anny Zdąbłarz, Anny Styś, Urszuli Lęcznar  oraz Justyny Lęcznar.
 7. Składka z ubiegłej niedzieli przeznaczona na inwestycje parafialne wyniosła 3600 zł. Dziękujemy także za ofiary celowe na remont budynku parafialnego. Serdeczne Bóg zapłać!!!
 8. Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Gorąca zachęta by ją nabywać i czytać.
 9. W sobotę o godz. 6.30. z parkingu obok kościoła wyruszymy na pielgrzymkę do Kałkowa i św. Krzyż.
 10. Na stolikach za ławkami znajdują się kartki wypominkowe. Przez cały miesiąc listopad polecać będziemy naszych zmarłych szczególnej modlitwie Kościoła.
 11. 12 listopada zostanie zorganizowany kolejny Dzień Seniora. Rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 16.00. a dalsza część będzie miała miejsce Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji. Współorganizatorzy wydarzenia to: Akcja Katolicka, Rada Sołecka, Ruch Apostolstwa Młodzieży, Ochotnicza straż Pożarna, Szkoła Podstawowa oraz Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji. Ofiara z racji udziału w tym wydarzeniu to 70 zł. Zapisy do 6 listopada u Członków Akcji Katolickiej. Szczegóły wydarzenia znajdują się na plakacie i stronie internetowej parafii.
 12. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Zadbajmy o godne przygotowanie cmentarza i naszych serc jako wyraz szacunku i pamięci o tych, którzy od nas odeszli. Możliwość spowiedzi przez cały tydzień.
 13. Intencje mszalne:
 14. Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy nam w nadchodzącym tygodniu. Zabierzmy także ze sobą biblijne karteczki ze słowem życia.