Chwileczkę...

Ogłoszenia duszpasterskie XXXIII Niedzieli zwykłej w ciągu roku – 13.11.2022r.

 1. Trwamy w listopadowej modlitwie za zmarłymi polecanymi w tegorocznych wypominkach. Odczytywać je będziemy przed Mszą Świętą o godz. 17.00. a po jej zakończeniu odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia polecając dusze zmarłych szczęśliwej wieczności.
 2. W środę  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Składajcie do skrzynki Wasze prośby i podziękowania.
 3. W czwartek od godz. 16.00.okazja do  Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy.
 4. W piątek młodzież RAM – u trwać będzie na wieczornej modlitwie uwielbienia przy Najświętszym Sakramencie. Można im towarzyszyć po zakończonej wieczornej Eucharystii.
 5. Za tydzień różaniec przed sumą poprowadzi Róża Pani Marii Stopyra.
 6. W przyszłą niedzielę odwiedzi nas niezwykły i szczególny gość. Misjonarz Benoit Azameti – który pochodzi z Togo i jest kapłanem zgromadzenia Księży Kmbonianów. Podzieli się doświadczeniem misyjnym i zachęci do wspierania misji. W zbiórce do puszek zechciejmy wspomóc Jego misyjny trud. Przyszła niedziela jest niedzielą Chrystusa Króla i kończy rok liturgiczny.
 7. Dziękujemy za udział w  Spacerze Niepodległościowym oraz Dniu Seniora. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tych wydarzeń składamy serdeczne Bóg zapłać!!! Wszystkim uczestnikom tych wydarzeń podziękowanie za ducha wspólnoty i radość spotkania.
 8. Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz złożoną ofiarę w wysokości  300 zł. Bóg zapłać! Nowożeńcom Bóg zapłać za przyozdobienie świątyni w piękne kwiaty. W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: Agnieszki Kochman, Danuty Mastyj, Krystyny Dubiel, Krystyny Michno, Haliny Kłos, Krystyny Kiwała, Józefy Rejzer, Agaty Panek, Zofii Lęcznar, Danuty Cisek. Serdeczne podziękowania za ofiary celowe na remont budynku parafialnego. Za tydzień składka przeznaczona na parafialne inwestycje. .
 9. Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Gorąca zachęta by ją nabywać i czytać.
 10. Do przyszłej niedzieli prośba o podanie numeru PESEL uczestników pielgrzymki do Krakowa oraz uregulowanie należności.
 11. Intencje mszalne:
 12. W mijającym tygodniu pożegnaliśmy + Jadwigę Pelc, której pogrzeb odbył się w Krzemienicy. W Jej intencji zostaną odprawione cztery Msze Święte pogrzebowe. Polećmy + Jadwigę Bożemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz Jej dać Panie…
 13. Niech Boże błogosławieństwo uczyni nas gotowymi na spotkanie z Panem. Zabierzmy ze sobą biblijne słowo życia.