Chwileczkę...

Ogłoszenia duszpasterskie z I Niedzieli Wielkiego Postu – 5 marca 2017 roku

 1. Dzisiaj po mszy świętej nabożeństwo adoracyjne i zmiana tajemnic różańcowych. Gorzkie Żale po południu o godz. 15.30, a po nich msza święta.
 2. Dzisiejsza składka na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 3. Msze święte w tym tygodniu: w poniedziałek msza święta po południu o godz. 17.00 w pozostałe dni rano o godz. 7.00 i po południu o godz. 17.00 za wyjątkiem soboty. W sobotę msza święta tylko rano o godz. 7.00.
 4. W środę, 8 marca, obchodzimy Dzień Kobiet. Choć to świecka uroczystość, pamiętajmy w modlitwach o wszystkich kobietach, Polecajmy ich trud i życie Panu Bogu i Maryi, która jest najpiękniejszym wzorem żony i matki.
  Przypominam o cotygodniowej Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W piątek w naszym kościele o godz. 17.00 celebrujemy nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a następnie msza święta.
 6. W przyszłą – drugą niedzielę Wielkiego Postu, tradycyjnie zbierane będą do puszek ofiary na dzieło pomocy Ad Gentes. Będzie to bowiem dzień modlitw w intencji misji i misjonarzy. Gorzkie Żale o 15.
 7. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Konrad Tadeusz Mastyj, s. Marka i Danuty Krzych, urodzony w Łańcucie, zamieszkały Czarna 764 z: Marta Patrycja Kluz , c. + Wiesława i Marii Rozwód, urodzona w Łańcucie, zamieszkała Czarna 764 – zapowiedź pierwsza.
 8. Dziękujemy za zrobiony porządek w kościele i złożona ofiarę. Bóg zapłać! W tym tygodniu do sprzątania prosimy Rodziny: Jasiłek Paweł, Pleśniak Stefania, Wojciechowski Tadeusz, Rejman Stefan, Pańastwo Napieralscy, Panek Stanisław, Napieralska Maria, Siwy Andrzej, Państwo Gargałów.
 9. Jest prasa katolicka na ten tydzień. Obok „ Niedzieli” i „ Gościa Niedzielnego” jest czasopismo „ Chrystus i Ty” w cenie 2 złotych poświęcone tematyce Wielkiego Postu i spowiedzi. Są tam również opisane świadectwa nawróceń. Zachęcam do czytania.

INTENCJE MSZALNE – 06.03.2017 – 12.03.2017 roku

 • Poniedziałek  – godz. 17.00
  • + Magdalena Markiel od wnuka Krzysztofa i Mirosława
  • + Bronisław / greg /
 • Wtorek
  • Godz. 7.00 – + Magdalena Markiel od brata Stanisława z rodziną
  • Godz. 17.00 – + Bronisław / greg /
 • Środa
  • Godz. 7.00 – + Helena i Wiesław Sowa
  • Godz. 17.00 – + Bronisław / greg /
  • Poza parafią – ks. Stanisław – + Magdalena Markiel od bratowej Janiny z rodziną
 • Czwartek
  • Godz. 7.00 – + Bronisław / greg/
  • Godz. 17.00 – + Magdalena Markiel od wnuczki Joli z rodziną
 • Piątek
  • Godz. 7.00 – + Magdalena Markiel od Zakładu Pogrzebowego „Eden”
  • Godz. 17.00 – + Bronisław / greg /
  • Poza parafią – ks. Stanisław – + Janusz Skrobacz – intencja pogrzebowa
 • Sobota
  • Godz. 7.00 – + Bronisław / greg /
  • Poza parafią – ks. Stanisław – Janusz Skrobacz – intencja pogrzebowa
 • Niedziela
  • Godz. 7.30 – + Mieczysław Grzesik od rodziny
  • Godz. 10.30 – + Bronisław / greg /
  • Godz. 15.30 – + Dagmara Kudelicz w 16 rocznicę śmierci od Rodziców