Chwileczkę...

Ogłoszenia duszpasterskie z Niedzieli Chrztu Pańskiego – 10 stycznia 2021 roku

 1. Dziś kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia, ale kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.
 2. Dziś po mszy świętej o godz. 15.00 spotkanie z Radą Duszpasterska.
 3. Jutro wyjątkowo msze święte rano o godz. 7.00 i zaraz po niej następna.
 4. Od wtorku msze święte po południu o godzinie 17.00 i o godz. 18.00.
 5. W tym tygodniu kontynuujemy nasze spotkania kolędowe w kościele według następującego porządku:
  • We wtorek – zapraszam Rodziny z Kołki koniec i domy przy drodze do Państwa Chudzik z Państwem Ornat, Orłoś i Tokarz.
  • We środę – zapraszam rodziny od Państwa Wilkoń / Kołki / do Państwa Gajtek. Rodzinę Państwa Panek Sławomir i Michno Kazimierz, następnie domy od Państwa Świder Krzysztof do domów od Państwa Bojda, Dzierżak, Chudzik , Mazur, domy przy remizie strażackiej i domy po kolei do kościoła. Proszę także domy od Państwa Dubiel, Uliasz, Leja w stronę kościoła , a także Rodziny Państwa Orłoś, Orzech , Chorzempa.
  • W czwartek – zapraszam rodziny od Państwa Chmiel Jacek do leśniczówki , domy wzdłuż drogi do Państwa Stanisława Michno i domy w stronę Domu Kultury bez domów przy drodze głównej / lewa strona w kierunku Madynia Głogowska/
  • W piątek – zapraszam Rodziny od Pana Henryka Rybak do mostu . Rodzinę Państwa Haładyj, Szyja oraz Rodziny z Podrzecza oraz Państwo Haładyj, Prus, Pasierb, a także Rodziny z całej parafii, z rejonów, które już były, a nie mogły w tym czasie być obecne.
 6. We środę przed mszą świętą o godz. 17.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 7. W sobotę msza święta po południu o godz. 16.00 oraz o godz. 17.00.
 8. W następną niedzielę składka na potrzeby parafialne z racji trzeciej niedzieli miesiąca.
 9. Dziękujemy Rodzinom za zrobiony porządek w kościele i złożoną ofiarę. Bóg zapłać! W tym tygodniu do pracy prosimy Rodziny: Sobczyk Karolina, Piekarz Jolanta, Hołota Halina, Panek Julia, Augustyn Maria, Malicka Krystyna, Państwo Piekło, Gala Zofia,
 10. Jest prasa katolicka za ławkami do nabycia.
 11. Padło skierowane do mnie pytanie, Czy nie można zorganizować w parafii kursu przedmałżeńskiego? Odpowiedź jest pozytywna pod warunkiem, że będzie przynajmniej 15 osób chętnych. Proszę się zgłaszać do zakrystii do końca stycznia.

INTENCJE MSZALNE – 11.01.2021 – 17.01.2021

 • Poniedziałek
  • Godz. 7.00 – + ks. Władysław / greg /
  • Godz. 7.30 – + Dagmara Kudelicz w 20 rocznicę śmierci intencja od rodziców
  • Poza parafią – ks. Stanisław- + Aleksandrę Rejman od męża Edwarda
 • Wtorek
  • Godz. 17.00 – + ks. Władysław / greg /
  • Godz. 18.00 – W intencji rodzin z wyznaczonego rejonu
  • Poza parafią – ks. Stanisław – + Aleksandrę Rejman od córki Grażyny z mężem
 • Środa
  • Godz. 17.00 – + ks. Władysław / greg /
  • Godz. 18.00 – W intencji Rodzin z wyznaczonego rejonu
  • Poza parafia – ks. Stanisław – + Aleksandrę Rejman od syna Wiesława
 • Czwartek
  • Godz. 17.00 – + ks. Władysław / greg /
  • Godz. 18.00 – W intencji Rodzin z wyznaczonego rejonu
  • Poza parafia – ks. Stanisław -+ Aleksandrę Rejman od wnuczki Katarzyny z rodziną
 • Piątek
  • Godz. 17.00 – + ks. Władysław
  • Godz. 18.00 – W intencji Rodzin z wyznaczonego rejonu
  • Poza parafia – Ks. Stanisław – + Aleksandrę Rejman od Józefy Cichoń
 • Sobota
  • Godz. 16.00 – Msza dziękczynna z okazji 40 rocznicy ślubu Alicji i Andrzeja Pelc z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia małżeńskiego od dzieci z rodzinami.
  • Godz. 17.00 – + ks. Władysław / greg /
  • Poza parafią – ks. Stanisław – + Aleksandrę Rejman od Marii Lizak z rodziną z Łańcuta
 • Niedziela
  • Godz. 7.00 – + ks. Władysław / greg /
  • Godz. 9.00 – + Tadeusz Napieralski w 6 rocznicę śmierci
  • Godz. 11.00 – + Marian Zdąbłasz