Ogłoszenia duszpasterskie z XVI Niedzieli w ciągu roku – 25 lipca 2021 roku

 1. Dzisiejsza niedziela jest ostatnią niedzielą miesiąca. Po Mszy Świętej, przy wyjściu z kościoła, z koszyków na stolikach można sobie pobrać karteczki z fragmentami Pisma Świętego, które mogą nam posłużyć jako myśl przewodnia na miesiąc sierpień.
 2. Msze Święte w tym tygodniu we wszystkie dni, z wyjątkiem piątku o godz. 17.00 i 18.00. W piątek msze Święte o godz. 8:00 i 18:00. Codziennie od 17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi Świętej.
 3. W poniedziałek wspomnienie liturgiczne Św. Joachima i Anny, rodziców NMP — zapraszamy do modlitwy w intencji dziadków.
 4. We wtorek rano dodatkowa Msza Święta o godz. 7:00, W intencji uczestników XX Pielgrzymki Rowerowej do Częstochowy
 5. W Środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W czwartek wspomnienie Św. Marty.
 7. W piątek wspomnienie Św. Ignacego z Loyoli.
 8. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby Archidiecezji.
 9. W związku ze wspomnieniem Św. Krzysztofa w dzisiejszą niedzielę, po każdej Mszy Świętej będzie miało miejsce błogosławieństwo pojazdów i kierowców. Zebrana ofiara przeznaczona będzie na zakup środków transportu dla misjonarzy.
 10. Dziękujemy za zrobiony porządek w kościele i kwiaty. Bóg zapłać!
 11. W tym tygodniu do tej pracy prosimy rodziny: Wiśniewski Tadeusz, Rejman Iwona, Napieralski Paweł, Napieralska Maria, Panek Stanisław, Siwy Andrzej, Uryć Krzysztof, Kruczek Mariusz
 12. Przepraszamy za zmianę planów na ostatnią chwilę, ale planowane na dzisiaj spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w późniejszym terminie.
 13. Jest prasa katolicka na swoim miejscu. Zachęcamy do czytania.
 14. W ubiegły piątek pochowaliśmy naszego brata, ś.p. Janusza Jaskułę, który odszedł do Pana we Środę 21 lipca. Za duszę zmarłego zostaną odprawione 22 intencje pogrzebowe. Polecajmy naszego brata Miłosiernemu Bogu: Wieczny odpoczynek…

Intencje Mszalne – 26.07.2020 – 1.08.2021 roku