Ogłoszenia duszpasterskie z XXXII Niedzieli w ciągu roku – 12 listopada 2017 roku

1. Dzisiejsza niedziela to Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
Pamiętajmy o naszych siostrach i braciach, którzy dzisiaj oddają życie i są prześladowani tylko dlatego, że wierzą w Chrystusa.

2. W dzisiejsze niedzielne popołudnie o godz. 15.00 różaniec za naszych zmarłych polecanych w wypominkach i spoczywających na naszym cmentarzu, a następnie msza święta.

3. Msze święte od poniedziałku do środy o godz. 17.00.
Od czwartku do soboty – msze święte po południu o godz. 16.00 i o godz. 17.00.

4. W poniedziałek wspominamy pierwszych męczenników Polski: św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.

5. We środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. W piątek czcimy św. Elżbietę Węgierską, zaś w sobotę bł. Karolinę Kózkównę.

7. Składka z przyszłej niedzieli na potrzeby parafialne z racji trzeciej niedzieli miesiąca. Pragnę poinformować, że za żyrandole zaległy dług został spłacony, zaś ofiary z trzeciej niedzieli listopada zostaną przeznaczone na zapłacenie pomnika, który wykonał pan Marek Chorzempa na grobie Pani Małgorzaty Czado. Taka decyzja zapadła w czasie spotkania Rady Duszpasterskiej, że pamiątką na 90 – lat parafii będzie upamiętnienie osoby, która rozpoczęła inicjatywę budowy naszej świątyni. Bardzo prosimy o większą ofiarność. Jeżeli nie uzbieramy należnej kwoty, to dołożymy ze składki grudniowej.

8. W najbliższą niedzielę, po sumie koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu dzieci i młodzieży Zespołu Szkół Czarna. Prosimy o zaplanowanie sobie dłuższego pobytu w kościele.

9. Także w najbliższą niedzielę w Ośrodku Kultury w Czarnej Teatr Dramatyczny z Krzemienicy wystawi sztukę: „12 gniewnych ludzi” Początek – godz. 19.00. Wstęp wolny. Zachęcamy do licznego udziału.

10. Dziękujemy Rodzinom za zrobiony porządek w kościele i złożoną ofiarę. Bóg zapłać! W tym tygodniu prosimy Rodziny: Lęcznar Alfred, Bartman Lucyna, Balawender Mieczysław, Bytnar Krzysztof, Gromek Marek, Gromek Irena, Motyl Stanisław, Szydełko Marzena, Bieniasz Antoni.

11. Jest prasa katolicka na ten tydzień. Zachęcam do czytania.

INTENCJE MSZALNE – 14.11.2016 – 20.11.2016 rok

• Poniedziałek – godz. 17.00