WYPOMINKI, 17.11.2022r., godz. 17.00.

+ Anna, Jan, Emilia oraz zmarli z Rodziny Kiwała
+ Stanisław, Emilia, Bernadetta, Ryszard, Jan, Zofia, Antoni Czado, + Stanisław, Jan, Stanisława, Irena, Maria Rząsa i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
+ Maria, Władysława, Jan, Stefania, Wiesław, Stanisław, Maria, Józef, Michalina, Zbigniew, Pawełek Śliżak, + Anna i Stanisław Rejman, + Edward, Aniela, Józef, Władysław, Tomasz, Stanisława, Władysław
+ Aneta, Edward, Izabela, Adam, Józefa, Bolesław, Stanisław, Emilia, Maria, Balbina, Emil, Stanisław, Józefa, Edward, Anna, Czesław, Jerzy, Zdzisław, Maria, Stanisław, Helena, Stanisław, Aleksander, Klara, Jan, Anna, Wanda, Aleksander
+ Józefa i Michał Dudek, + Aniela i Andrzej Pelc, + Stanisława, Michał Michałowicz,

+ Klara i Alojzy Bałtowscy, + Zofia i Ryszard Michałowicz,+ Danuta i Ryszard Babka,

+ Helena i Alfred Bałtowscy, + Józefa i Franciszek Pelc, + Józef Haładyj, + Monika Pelc, + Radosław Sokulski

+ Kazimierz Bieniasz, + Franciszek i Stanisława Majka, Maria i Józef Majka, Maria i Józef Pelc, Wanda Jurek, + Stanisław i Czesława Nycz, Helena i Franciszek Pelc, Krzysztof, Paweł, Maria Peszko, Stefania, Stanisław, Zbigniew, Józef Bieniasz, Agata, Klaudia, Monika, Alfred, Teresa, Bartłomiej, Waldemar Sroczyk
+ Bronisława (f), Piotr, Marią, Józef, Wawrzyniec, Katarzyna, Anna, Bronisław, Jan, Eugenia Niemczak, zmarli krewni, przyjaciele, dusze w czyśćcu cierpiące i te które nie mają żadnej pomocy
+ Maria, Paweł, Stanisław, Władysław, Krystyna, Aniela, Zosia, Janek Biernat, zmarli krewni i przyjaciele, dusze w czyśćcu cierpiące, zmarli kapłani, zakonnicy i zakonnice
+ Bronisław, Józefa (f), Władysław Hodór, + Aniela, Franciszek, Stanisław Barłoga,

+ Julian Gaweł, + Helena i Michał Rybak, + Stanisława Gwizdak

+ Zofia, Ludwik, Genowefa, Stanisław, Edward, Maria, Krystyna Kluz, + Stanisław Michno, Julia, Bogumił, Karolina, Franciszek, Jan, Stanisława, Piotr, Jadwiga Dudek,

+ Ks. Władysław Piętowski, + Czesław Prajzner

+ Helena i Michał Barnat, +Maria Kulka, Józefa (f) i Józef Pelc
+ Tomasz, Julia, Aniela, Maria, Józefa(f), Franciszek, Magdalena Markiel, + Józef, Katarzyna, Adam, Władysław, Jan, Franciszek Mach, + Maria, Edward, Aleksander Kątnik, + Stanisław, Albina, Kazimierz, Janina
+ Ryszard, Wiesław, Stefan Tomasik, + Mieczysław
+ Jan, Emilia, Antoni, Zofia, Alojzy, Franciszka(f), Stanisław, Karol Kuźniar, +Maria, Zdzisław Pasternak, + Jan, Anna, Kazimierz, Łukasz, Genowefa, Andrzej Kot, + Stefania i Franciszek Witek, + Anna i Józef Wilkoń, + Zofia i Adam Szpunar, + Jan, Rozalia, Stefania i Halina
Zmarli z Rodziny Szubart i Kulka
+ Maria, Jakub, Helena, Władysław i Zofia Barnat, + Zofia, Walenty, Józef, Maria, Janina, Janusz Dudek
+ Jan, Wincenty, Helena, Józef Stopyra, + Jan i Helena Pytel
+ Anna, Tadeusz Mastyj, + Władysław, Paweł, Julia, Stefania, Kazimierz, Bronisław, Maria Krzych, + Józef, Aniela, Bronisław Pasierb, + Stanisława (f) Michno
Zmarli z Rodziny: Dubiel i Haładyj, + Aniela, Józef, Władysław, Franciszek, Tomasz, Maria, Edward, Zdzisław, Stanisław
+ Helena, Stefan, Jan, Stanisław, Aleksandra, Eugeniusz, Bogdan, Emil, Stanisław, Leszek, Zbigniew, Elżbieta, Stanisława, Andrzej i Maria.
+ Maria, Bronisław, Tadeusz Szubart, + Marianna, Stanisław, Wiesława (f), Agata, Jan Jankowscy, + Wiktoria, Władysław, Maria, Józefa(f), Józef Michno, + Zofia, Józef, Józef, Bronisław, Helena Kulka, + Marian Rejman, + Marian Piecuch, + Andrzej Drzał, Filomena, Emilia, Wiesław Jakubowscy, + Krystyna Caban, + ks. Piętowski
+ Arkadiusz Gąsior, + Maria, Stanisław i zmarli z Rodziny Dec, + Wojciech, Filipina, Anna, Antoni, Tadeusz, Władysława Plizga, + Józef, Józefa(f), Wanda, Stanisława(f) i zmarli z Rodziny Gąsior, + Leszek Rusnarczyk, dusze w czyśćcu cierpiące
 + Maria, Władysław, Julian, Krystyna, Zofia Rejman, + Stefan i Józefa (f) Mazur,

+  Stanisław i Józefa Baran, + Krzysztof Mozgawa

+ Elżbieta, Helena, Julian, Anna, Józef, Katarzyna, Jakub, Józefa(f)
+ Anna, Stanisława(f), Józef, Aniela, Wojciech Wilkoń, Wiktoria, Antoni Bieniasz, Maria Barnat, dusze w czyśćcu cierpiace
+ Zbigniew, zmarli z Rodziny Pasierb, + Helena i Michał Pietras, + Michał i Władysława (f) Barnat, + Janina Iwaszek
+ Krystyna, Bronisław, Maria Karp, + Józef, Katarzyna, Michał Jamróż, Marta, Bronisław Pawlak, + Józefa (f) Kiwała, + Bronisław Klich
+ Janina, Stanisław, Józef, Paweł Bieniasz, Irena i Stanisław Braś, + Stefan, Franciszek, Józefa (f), Edward Rejman, Walenty i Józefa(f) Letki, + Marię, Kunegundą i Antoniego Kluz, + Stanisław Głowiak, zmarłych z Rodziny Bienków
+ Wojciech, Maria, Janina, Stanisław, Paweł Bieniasz, + Walenty, Józefa Letki, +Irena Stanisław Braś, +Franciszek, Józefa(f), Edward, Stefan Rejman, + Tomasz, Katarzyna, Rozalia, Tadeusz, Kazimierz, Anna, Stanisław Dołęga, + Tadeusz i Zofia Golec,

+ Franciszek i Janina Barnat, zmarli z Rodziny Bieniasz

+ Józefa (f), Franciszek, Stanisław Michno, Aniela, Ludwik Zuber, +Aniela, Andrzej Panek, +Elżbieta Franciszek Szuberla, + Józef