Chwileczkę...

Z Archidiecezji Przemyskiej – 28 marca 2020 roku

Na stronie naszej Archidiecezji Przemyskiej pojawiły się ważne informacje od naszego Arcybiskupa Adama Szala:

Orędzie Metropolity Przemyskiego na Święte Triduum Paschalne 2020 – które możecie zobaczyć i odsłuchać na naszej stronie

 

Słowo Metropolity Przemyskiego do osób chorych, starszych, ludzi cierpiących, przebywających w szpitalach, zakładach opieki leczniczej, domach pomocy społecznej (link do strony Archidiecezji Przemyskiej, na dole strony jest audio do odsłuchania)

 

Słowo Metropolity Przemyskiego do pracowników służby zdrowia, służb mundurowych, kapelanów szpitalnych i wolontariuszy (link do strony Archidiecezji Przemyskiej, na dole strony jest audio do odsłuchania)

 

Dodatkowo jest propozycja dla młodzieży:

Wielkopostne rekolekcje dla młodzieży – ANTIDOTUM

Zobacz szczegóły na stronie Archidiecezji Przemyskiej