Dzisiaj po sumie odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Od jutra do środy zapraszam na spotkanie do domu parafialnego uczniów klas 7 w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. Proszę zabrać indeks. Od 16.30. do 17.15.
W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Podczas liturgii gościć będziemy w naszej wspólnocie powstającą i formującą się na terenie Gminy drużynę harcerską.
W czwartek adoracja w ciszy od godz. 17.00. oraz modlitwy do św. Michała Archanioła.
W piątek o godz. 17.40. modlitwy Bractwa ratowania dusz oraz kolejne spotkanie RAM.
W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi Róża św. Jana Pawła (zelator Anna Bucka). Dziękujemy Rodzinom za sprzątanie kościoła i ofiarę 600 zł. BÓG ZAPŁAĆ! W najbliższym tygodniu świątynią zaopiekują się Rodziny: Katarzyny Uryć, Ewy Siwy, Iwony Rejman, Angeliki Magoń, Pauliny Błądek, Jarosława Wisz, Moniki Ulatowskiej-Napieralskiej, Marii Wiśniewskiej, Jadwigi Jasiłek, Haliny Pleśniak. Dziękujemy za ofiary na parafialne inwestycje. W ostatnim tygodniu złożono ofiarę 600 zł. Za tydzień składka przeznaczona na cele remontowe. Wszystko zostanie spożytkowane na rozpoczęty remont wnętrza naszej świątyni. Serdeczne Bóg Zapłać!!! Nie ustawajcie w swej hojności.
Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Zachęcam by ją nabywać i czytać.
W sobotę od godz. 16.00 do 17.15 w domu parafialnym możliwość wpłacenia II raty na wyjazd do Szwajcarii. (390 euro i złotówki o ile ktoś jeszcze zalega).
OGŁOSZENIA SPOŁECZNE:
Dzisiaj na stadionie LKS Wisłok Czarna „Dzień Kibica”. Organizatorzy serdecznie zapraszają na stadion od godz. 14.00. W programie rozgrywki piłkarskie oraz wiele atrakcji dla wszystkich uczestników. Szczegóły na plakatach.
Za tydzień Pan Sołtys wraz z Radą Sołecką oraz KGW Czarnowianki zapraszają mieszkańców i gości na Piknik Rodzinny, który odbędzie się 21 czerwca na placu obok Remizy OSP. Początek o godz. 14.00. w programie występy, konkursy oraz wiele innych atrakcji.



