Chwileczkę...

INTENCJE MSZALNE, 19-25.02.2024R.

DZIEŃ GODZ. INTENCJE MSZALNE, 19-25.02.2024R.
PONIEDZ.   19.02.2024r.
  7.00. + BALBINA HODÓR – od Alicji i Zenona Kudelicz
  7.00. + WŁADYSŁAW LĘCZNAR – od Rodziny Pelców
  17.00. + JÓZEF I MARIA DUDZIC – od Rodziny
  17.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  17.00. + STEFANIA I ANDRZEJ LĘCZNAR – od córki Krystyny Chudzik
  17.00. + MARCIN STOPA – od Rodziny Tomaszewskich (poza parafią)
WTOREK   20.02.2024r.
  7.00. + BALBINA HODÓR – od Heleny Mac z Rodziną
  7.00. + WŁADYSŁAW LĘCZNAR – od wnuka Marcina z żoną
  17.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  17.00. + JANUSZ JASKUŁA – od Rodziny Kwolek z Rzeszowa
  17.00. + MIROSŁAWA LIBRANT – od syna Bartłomieja

z Rodziną

  17.00. + ANDRZEJ ŚLIMAK – od Rodziny Rogusów (poza parafią)
ŚRODA   21.02.2024r.
  16.00. Za dusze w czyśćcu cierpiące
  17.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  17.00. + JÓZEFA(K) TABAKA w 30 Rocznicę śmierci
CZWART.   22.02.2024R.
  7.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  17.00. + JULIAN I KRYSTYNA REJMAN – od syna Adama z żoną
  17.00. + JANUSZ JASKUŁA – od koleżanek i kolegów córki Magdaleny z lat gimnazjalnych
  17.00. + ANTONI BIENIASZ – od Marii i Stanisława Zawadzkich
  17.00. + MARCIN STOPA – od kuzynki Anny z Rodziną (poza parafią)
PIĄTEK   23.02.2024R.
  7.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  7.00. O łaskę zdrowia dla Kazimierza – od dzieci
  17.00. + MIECZYSŁAW MASTYJ – od żony
  17.00. + MARCIN STOPA – od kuzynki Pauliny z Rodziną (poza parafią)
SOBOT.   24.02.2024R.
  7.00. + MIROSŁAWA LIBRANT – od Rodziny Jakubowskich z Warszawy
  16.00. + IRENA I STANISŁAW BRAŚ – od córki z Rodziną
  17.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  17.00. + ANTONI BIENIASZ – od Rodziny brata Stanisława (poza parafią)
NIEDZ.   25.02.2024r.
  7.00. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia
  9.00. + HELENA I MICHAŁ BARNAT, + MARIA KULKA
  11.00. + HENRYK KOWALIK, + JADWIGA WIRT
  11.00. + ANDRZEJ ŚLIMAK – od Bożeny Frąckowiak z Rodziną (poza parafią)
  16.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka

 

INTENCJE MSZALNE, 12-18.02.2024R.

 

DZIEŃ

 

 

GODZ.

 

INTENCJE MSZALNE, 12-18.02.2024R.

PONIEDZ.   12.02.2024r.
  16.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  17.00. + JAN GŁOWIAK w 5 Rocz. śmierci
  17.00. ZA PARAFIAN (Ks. Paweł – poza parafią)
  17.00. + ANTONI BIENIASZ – pogrzebowa (poza parafią)
WTOREK   13.02.2024R.
  7.00. + JANINA I ANDRZEJ KOLEK
  16.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  17.00. + JANUSZ JASKUŁA – od Rodziny Pluta
  17.00. + ANDRZEJ ŚLIMAK – od Rodziny Raków z Rzeszowa (poza parafią)
ŚRODA   14.02.2024R. (ŚRODA POPIELCOWA)
  9.00. + BALBINA HODÓR – od wnuków: Izy, Doroty i Jarosława z Rodzinami
  16.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  18.00. + WALENTY I MARIA
CZWART.   15.02.2024R.
  7.00. + JULIAN I KRYSTYNA REJMAN – od wnuka Mateusza z Rodziną
  17.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  17.00. ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE
  17.00. + ANTONI BIENIASZ – od Teresy i Jurka z Rodziną (poza parafią)
  17.00. + Marcin Stopa – od matki chrzestnej z Rodziną (poza parafią)
PIĄTEK   15.02.2024r.
  7.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  7.00. + JADWIGA – od koleżanek z pracy synowej
  17.00. + ANDRZEJ ŚLIMAK – od chrześniaka Andrzeja z Rodziną (poza parafią)
SOBOT.   16.02.2024R.
  7.00. + BALBINA HODÓR – od swata syna Władysława
  16.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  17.00. + ALEKSANDRA (K) REJMAN w 4 rocznicę śmierci
  17.00. + ANTONI BIENIASZ – od Rodziny Wisz i Stasickich (poza parafią)
NIEDZ.   17.02.2024r. (I Ndz. Wielkiego Postu)
  7.00. + STANISŁAWA(K) I JÓZEF WILKOŃ w kolejną Rocznicę śmierci – intencja od Rodziny
  9.00. + STANISŁAW LĘCZNAR w Rocznicę śmierci
  11.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  16.00. + BOLESŁAW STYŚ w 9 Rocznicę śmierci

 

INTENCJE MSZALNE, 5-11.02.2024R.

 

 

DZIEŃ

 

GODZ.

 

INTENCJE MSZALNE,

5-11.02.2024R.

PONIEDZIAŁEK   5.02.2024r.
  16.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  17.00. + JULIAN I KRYSTYNA REJMAN – od brata Stefana z Rodziną
WTOREK   6.02.2024R.
  16.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  17.00. + JANUSZ JASKUŁA – od Rodziny Tarała
  17.00. + ANDRZEJ ŚLIMAK – od Ryszarda Ślimaka z Rodziną (poza parafią)
  17.00. + MARCIN STOPA – od koleżanki z „Pychotki”

(poza parafią)

ŚRODA   7.02.2024R.
  16.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  17.00. + JULIAN I KRYSTYNA REJMAN – od Strażaków z OSP Czarna
  17.00. + ANTONI BIENIASZ – intencja pogrzebowa (poza parafią)
CZWARTEK   8.02.2024r.
  17.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  17.00. + CZESŁAWA RUDY (poza parafią)
  17.00. + MARCIN STOPA – od koleżanki z „Pychotki” (poza parafią)
PIĄTEK   9.02.2024r.
  16.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  17.00.  GENOWEFA I HENRYK PELC

 

SOBOTA   10.02.2024R.
  16.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  17.00. + JANUSZ JASKUŁA – od Rodziny Mędrala
  17.00. Dziękczynna za 40 lat małżeńskiego życia z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Marii i Adama Rejman
  17.00. + ANDRZEJ ŚLIMAK – od Józefa Ślimaka z Rodziną (poza parafią)
NIEDZIELA   11.02.2024r.
  7.00. + STANISŁAW WOŁOS
  9.00. + FRANCISZEK CHUDZIK w 16 Rocznicę śmierci
  9.00. Za parafian ( w sposób szczególny omadlamy wszystkich chorych i cierpiących)
  11.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  11.00. + Mieczysław i Małgorzata (poza parafią)

 

INTENCJE MSZALNE, 29.01.-4.02.2024R.

DZIEŃ GODZ. INTENCJE MSZALNE, 29.01.-4.02.2024R.
PONIEDZ.   29.01.2024R.
  7.00. + MARIA KĄTNIK – gregorianka
  17.00. + JANUSZ JASKUŁA – od Alicji i Marcina Grzywa z Rodziną
  17.00. + MARTA I BRONISŁAW PAWLAK (ks. Proboszcz poza parafią)
WTOREK   30.01.2024R.
  7.00. + MARIA KĄTNIK – zakończenie gregorianki
  17.00. + BOGUMIŁA GŁADYSZ – od koleżanek i kolegów z pracy syna z Delikatesów Centrum
  17.00. + ANDRZEJ ŚLIMAK – od brata Władysława (poza parafią)
  17.00. W intencji Bogu wiadomej (ks. Proboszcz poza parafią)
ŚRODA   31.01.2024R.
  7.00. + JULIAN I KRYSTYNA REJMAN – od Rodziny Surowiec
  17.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  17.00. + CZESŁAWA (K) RUDY (poza parafią)
CZWART.   1.02.2024R.
  7.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka 2
  16.00. + JANUSZ JASKUŁA – od Doroty Trzeciakiewicz z Rodziną
  16.00. + MIECZYSŁAW CIEPŁY – od kolegów i koleżanek z Przewozów Regionalnych Rzeszów
  16.00. + KRYSTYNA I BRONISŁAW KARP (ks. Proboszcz poza parafią)
PIĄTEK   2.02.2024R.
  7.00. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla chorych odwiedzanych w I piątki miesiąca
  17.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka 3
  17.00. + ANTONI BIENIASZ – pogrzebowa (poza parafią)
SOBOTA   3.02.2024R.
  16.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka 4
  17.00. Za dusze w czyśćcu cierpiące
  17.00. + ANDRZEJ ŚLIMAK – od Grzegorza Ślimak z Rodziną (poza parafią)
NIEDZ.   4.02.2024r.
  7.00. + JANINA I WŁADYSŁAW TRĄD
  9.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka 5
  11.00. + DAGMARA KUDELICZ w 23 Rocz. śmierci
  11.00. + MIECZYSŁAW CIEPŁY – od koleżanek i kolegów z PKP INTER CITY RZESZÓW (poza parafią)

 

INTENCJE MSZALNE, 22-28.01.2024r.

DZIEŃ GODZ. INTENCJE MSZALNE, 22-28.01.2024r.
PONIEDZ.   22.01.2024r.
  7.00. + MARIA KĄTNIK – gregorianka
  16.00. + MAREK DUDZIC – od chrześniaka

z Łańcuta

  17.00. O dar zdrowia, Boże błogosławieństwo dla ks. Zbigniewa
  17.00. + ANTONI BIENIASZ – od Rodziny Ulijasz (poza parafią)
WTOREK   23.01.2024r.
  7.00. + MARIA KATNIK – gregorianka
  16.00. + JULIAN I KRYSTYNA REJMAN – od Rodziny Płoszaj
  17.00. + JANUSZ JASKUŁA – od Członków Róży

+ Juliana Hodóra

  17.00. + MAREK DUDZIC – od Rodziny Balawender
  17.00. + CZESŁAW RUDY (poza parafią)
  17.00. + ANDRZEJ ŚLIMAK – od Pracowników Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego Łańcucie (poza parafią)
ŚRODA   24.01.2024R.
  7.00. + MARIA KĄTNIK – gregorianka
  16.00. + MIROSŁAWA LIBRANT – od siostrzenicy Jolanty z Rodziną
  17.00. + ANNA, WALENTY, BRONISŁAW LĘCZNAR – od wnuczki Ewy
  17.00. O dar zdrowia, Boże błogosławieństwo dla ks. Zbigniewa – od Akcji Katolickiej
CZWART.   25.01.2024R.
  7.00. + MARIA KĄTNIK – gregorianka
  7.00. + JULIAN I KRYSTYNA REJMAN – od Rodziny Kiwała
  17.00. + MIROSŁAWA LIBRANT – od kolegów syna Bartka z Firmy AFK
  17.00. + ANTONI BIENIASZ – od Haliny Dudek (poza parafią)
PIĄTEK   26.01.2024r.
  7.00. + MARIA KĄTNIK – gregorianka
  7.00. + MARCIN GAWEŁ – od Rodziny Kątnik
  17.00. + EMILIA BUK
SOBOTA   27.01.2024r.
  7.00. + MARIA KĄTNIK – gregorianka
  17.00. + BOGUSŁAW KUŹNIAR – od wnuczki Pauli
  17.00. + MIROSŁAWA LIBRANT – od kuzyna Edwarda  z Rodziną (ks. Proboszcz na pielgrzymce)
  17.00. + CZESŁAWA RUDY (poza parafią)
NIEDZ.   28.01.2024r.
  7.00. + MARIA KĄTNIK – gregorianka
  9.00. + MARIA GRZESIK, + JÓZEF GROMEK
  11.00. + STEFAN KIWAŁA w 4 Rocznicę śmierci
  11.00. ZA PARAFIAN (ks. Proboszcz na pielgrzymce)
  11.00. + ANDRZEJ ŚLIMAK – od Pracowników Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego w Łańcucie (poza parafią)
  11.00. + MIECZYSŁAW CIEPŁY – od koleżanek

i kolegów z PKP Przemyśl (poza parafią)