Chwileczkę...

INTENCJE MSZALNE, 18-24.03.2024R.

DZIEŃ GODZINA INTENCJE MSZALNE, 18-24.03.2024R.
PONIEDZ.   18.03.2024r.
  7.00. + URSZULA WINNICKA – gregorianka
  17.00. + EDWARD DEC w 1 Rocznicę śmierci
  17.00. + MARCIN STOPA – od Stanisławy i Ryszarda Putyra (poza parafią)
WTOREK   19.03.2024r.
    UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP
  16.00. + JANUSZ JASKUŁA – od Bronisławy Trojnar
  17.00. + URSZULA WINNICKA – gregorianka
  17.00. + ANDRZEJ ŚLIMAK – od Zofii Hadław i Lucyny Wojnar z Rodzinami (poza parafią)
ŚRODA   20.03.2024R.
  7.00. + URSZULA WINNICKA – gregorianka
  16.00. + MARIA ŚLIŻAK – od Haliny z mężem
  17.00. + KAZIMIERZ KULKA – od żony i synów
CZWAR.   21.03.2024R.
    SPOWIEDŹ PARAFIALNA i DROGA KRZYŻOWA PO CZARNEJ
  7.00. + URSZULA WINNICKA – gregorianka
  8.00. + MIROSŁAWA LIBRANT (k) – od kuzynki Danuty  z Rodziną
  17.00. + JULIAN HODÓR – od Rodziny Wyka
PIĄTEK   22.03.2024r.
  7.00. + WŁADYSŁAW LĘCZNAR – od wnuczki Anny z Rodziną
  7.00. + MARIA ŚLIŻAK – od chrześnicy Marzeny z Rodziną
  17.00 + URSZULA WINNICKA – gregorianka
  17.00. + MARCIN STOPA – od mamy
SOBOTA   23.03.2024R.
  7.00. + IRMINA I MICHAŁ FRĄCZEK
  16.00. + JANUSZ JASKUŁA – od Rodziny Kogut
  17.00. + URSZULA WINNICKA – gregorianka
  17.00. + ANDRZEJ ŚLIMAK – od Leszka Hadław i Elżbiety Twardy z Rodzinami
NIEDZ.   24.03.2024r.

NIEDZIELA PALMOWA

  7.00. + HELENA I JÓZEF BARNAT w 30 Rocznicę śmierci
  9.00. + ADAM MASTYJ – od mamy
  11.00. + URSZULA WINNICKA – gregorianka
  16.00. + MARIA w 14 Rocznicę śmierci i JULIAN HODÓR

 

INTENCJE MSZALNE, 11-17.03.2024R.

DZIEŃ GODZ. INTENCJE MSZALNE, 11-17.03.2024R.
PONIEDZ.   11.03.2024R.
  7.00. + URSZULA WINNICKA – gregorianka
  8.00. O dar zdrowia, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Marii
  17.00. + TERESA WILK w 1 Rocznicę śmierci – od męża
  17.00. + MARCIN STOPA – od koleżanki Edyty z Rakszawy (poza parafią)
WTOREK   12.03.2024R.
  16.00. + JANUSZ JASKUŁA – od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej
  17.00. + URSZULA WINNICKA – gregorianka
  17.00. + JANINA LEPIANKA w 1 Rocznicę śmierci
ŚRODA   13.03.2024R.
  7.00. + URSZULA WINNICKA –  gregorianka
  17.00. O pomyślną operację, bezpieczną podróż oraz opiekę Matki Bożej dla dziecka
  17.00. + JANINA LEPIANKA
  17.00. + Andrzej Ślimak – od Marii Dec z Rodziną (poza parafią)
CZWART.   14.03.2024r.
  7.00. + WŁADYSŁAW LĘCZNAR – pogrzebowa
  17.00. + URSZULA WINNICKA – gregorianka
  17.00. + JULIAN HODÓR – od Rodziny Cibów
  17.00. + MARCIN STOPA – od Rodziny Michno z Rakszawy (poza parafią)
PIĄTEK   15.03.2024R.
  7.00. + JADWIGA – od koleżanek z pracy synowej
  17.00. + URSZULA WINNICKA – gregorianka
SOBOTA   16.03.2024r.
  16.00. + URSZULA WINNICKA – gregorianka
  17.00. + JULIAN HODÓR – od Rodziny Kowalskich
  17.00. + MARCIN STOPA – od Krystyny Rejman z Rodziną (poza parafią)
NIEDZ.   17.03.2024r.
  7.00. + ZBIGNIEW LĘCZNAR – od mamy
  9.00. + URSZULA WINNICKA – gregorianka
  11.00. + MARIAN ZDĄBŁARZ w 4 Rocznicę śmierci
  16.00. + BRONISŁAW BOROWIEC – od żony

 

INTENCJE MSZALNE, 4-10.03.2024R.

 DZIEŃ  GODZ.  

INTENCJE MSZALNE, 4-10.03.2024R.

 

PONIEDZ.   4.03.2024r.
  16.00. + WŁADYSŁAW LĘCZNAR – pogrzebowa
  17.00. + URSZULA WINNICKA – gregorianka
  17.00. + EDWARD REJMAN w 3 Rocznicę śmierci
  17.00. + MARCIN STOPA – od kuzynki Patrycji z Rodziną (poza parafią)
WTOREK   5.03.2024r.
  16.00. + MARIA ŚLIŻAK – od córki i męża
  17.00. + JANUSZ JASKUŁA – od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej
  17.00. + URSZULA WINNICKA – gregorianka
ŚRODA   6.03.2024r.
  7.00. + MARIA ŚLIŻAK – od Heleny Bieniasz z Rodziną
  17.00. + URSZULA WINNICKA – gregorianka
  17.00. O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, POTRZEBNE ŁASKI ORAZ DAR ZDROWIA DLA KRYSTYNY I CÓRKI ANNY
  17.00. + MARCIN STOPA – od kuzynki Joanny z Rodziną (poza parafią)
CZWART.   7.03.2024r.
  7.00. + URSZULA WINNICKA – gregorianka
  16.00. + MARIA ŚLIŻAK – od Rodziny Burdów
  17.00. + JULIAN HODÓR – od chrześnicy Ewy
  17.00. + ANDRZEJ ŚLIMAK – od Janiny Ślimak (poza parafią)
PIĄTEK   8.03.2024r.
  7.00. + URSZULA WINNICKA – gregorianka
  17.00. + BOGUMIŁ I JULIA KASPRZYK – od syna Waldemara z Rodziną
  17.00. + MARCIN STOPA – od Rodziny Gala i Wawrzaszek (poza parafią)
SOBOTA   9.03.2024r.
  16.00. + URSZULA WINNICKA – gregorianka
  17.00. + JANUSZ JASKUŁA – od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej
NIEDZ.   10.03.2024r.
  7.00.  + URSZULA WINNICKA – gregorianka
  9.00. + MIECZYSŁAW GRZESIK w Rocznicę śmierci
  11.00. + BRONISŁAWA (K) I FRANCISZEK MARKLEWICZ
  11.00. + ANDRZEJ ŚLIMAK – od Krystyny Dwornik z Rodziną (poza parafią)
  16.00. W INTENCJI DUSZ W CZYŚĆCU CIERPIĄCYCH

 

INTENCJE MSZALNE, 26.02. – 3.03.2024r.

DATA GODZ. INTENCJE MSZALNE,

26.02. – 3.03.2024r.

PONIEDZ.   26.02.2024r.
  7.00. + MARIA GRZESIK – od prawnuczki Izabeli z Rodziną
  16.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  17.00. + JULIAN I KRYSTYNA REJMAN – od Rodziny Kiwała
  17.00. + MARCIN STOPA – od Anny Chmiel (poza parafią)
WTOREK   27.02.2024r.
  16.00. + JANUSZ JASKUŁA – od bratanicy Weroniki z mężem
  17.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  17.00. + WŁADYSŁAW LĘCZNAR – intencja pogrzebowa
ŚRODA   28.02.2024r.
  7.00. + MARIA GRZESIK – od wnuczka Pawła z Rodziną
  17.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  17.00. + URSZULA WINNICKA – początek gregorianki
CZWART.   29.02.2024r.
  16.00. + MARIA GRZESIK – od wnuczki Barbary z Rodziną
  16.00. + DANUTA BABIARZ – koniec gregorianki
  17.00. + URSZULA WINNICKA – gregorianka
  17.00. + MARCIN STOPA – od ojca chrzestnego (poza parafią)
PIĄTEK   1.03.2024r.
  7.00. W intencji chorych odwiedzanych w I piątki miesiąca
  7.00. + MIROSŁAWA LIBRANT – od kuzyna Edwarda z Rodziną
  17.00. + URSZULA WINNICKA – gregorianka
SOBOTA   2.03.2024R.
  7.00. O potrzebna łaski, dar zdrowia

i Boże błogosławieństwo oraz wstawiennictwo NMP dla syna

  16.00. + JANUSZ JASKUŁA – od Karoliny Płodzień
  17.00. + URSZULA WINNICKA – gregorianka
  17.00. + ANDRZEJ ŚLIMAK  – od Małgorzaty Marzęciak z Rodziną (poza parafią)
NIEDZ.   3.03.2024r.
  7.00. + STANISŁAW LĘCZNAR – od Aleksandry i Haliny z Rodziną
  9.00. + ADAM KUDELICZ – od koleżanek z pracy Marzeny
  11.00. + STANISŁAWA (K) I JÓZEF GŁOWIAK
  16.00. + URSZULA WINNICKA – gregorianka

 

INTENCJE MSZALNE, 19-25.02.2024R.

DZIEŃ GODZ. INTENCJE MSZALNE, 19-25.02.2024R.
PONIEDZ.   19.02.2024r.
  7.00. + BALBINA HODÓR – od Alicji i Zenona Kudelicz
  7.00. + WŁADYSŁAW LĘCZNAR – od Rodziny Pelców
  17.00. + JÓZEF I MARIA DUDZIC – od Rodziny
  17.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  17.00. + STEFANIA I ANDRZEJ LĘCZNAR – od córki Krystyny Chudzik
  17.00. + MARCIN STOPA – od Rodziny Tomaszewskich (poza parafią)
WTOREK   20.02.2024r.
  7.00. + BALBINA HODÓR – od Heleny Mac z Rodziną
  7.00. + WŁADYSŁAW LĘCZNAR – od wnuka Marcina z żoną
  17.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  17.00. + JANUSZ JASKUŁA – od Rodziny Kwolek z Rzeszowa
  17.00. + MIROSŁAWA LIBRANT – od syna Bartłomieja

z Rodziną

  17.00. + ANDRZEJ ŚLIMAK – od Rodziny Rogusów (poza parafią)
ŚRODA   21.02.2024r.
  16.00. Za dusze w czyśćcu cierpiące
  17.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  17.00. + JÓZEFA(K) TABAKA w 30 Rocznicę śmierci
CZWART.   22.02.2024R.
  7.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  17.00. + JULIAN I KRYSTYNA REJMAN – od syna Adama z żoną
  17.00. + JANUSZ JASKUŁA – od koleżanek i kolegów córki Magdaleny z lat gimnazjalnych
  17.00. + ANTONI BIENIASZ – od Marii i Stanisława Zawadzkich
  17.00. + MARCIN STOPA – od kuzynki Anny z Rodziną (poza parafią)
PIĄTEK   23.02.2024R.
  7.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  7.00. O łaskę zdrowia dla Kazimierza – od dzieci
  17.00. + MIECZYSŁAW MASTYJ – od żony
  17.00. + MARCIN STOPA – od kuzynki Pauliny z Rodziną (poza parafią)
SOBOT.   24.02.2024R.
  7.00. + MIROSŁAWA LIBRANT – od Rodziny Jakubowskich z Warszawy
  16.00. + IRENA I STANISŁAW BRAŚ – od córki z Rodziną
  17.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka
  17.00. + ANTONI BIENIASZ – od Rodziny brata Stanisława (poza parafią)
NIEDZ.   25.02.2024r.
  7.00. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia
  9.00. + HELENA I MICHAŁ BARNAT, + MARIA KULKA
  11.00. + HENRYK KOWALIK, + JADWIGA WIRT
  11.00. + ANDRZEJ ŚLIMAK – od Bożeny Frąckowiak z Rodziną (poza parafią)
  16.00. + DANUTA BABIARZ – gregorianka