Chwileczkę...

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łańcucie

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łańcucie zwraca się z uprzejmą prośbą o odczytanie podczas niedzielnych Mszy Świętych w ramach ogłoszeń parafialnych poniższej bardzo ważnej i pilnej informacji :

„W związku z aktualnie trwającym naborem wniosków o przyznanie pomocy finansowej dla producenta rolnego będącego producentem kukurydzy Łańcuckie Biuro Powiatowe ARiMR w okresie od 22.02 do 29.02 wydłuża swoje godziny urzędowania.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zgodnie z poniższym:

✅ w okresie od poniedziałku 26 lutego do środy 28 lutego biuro będzie otwarte w godzinach od 7 do 18

✅ w czwartek 29 lutego biuro będzie otwarte w godzinach od 7 do 22.”

 

Z góry dziękuję za pomoc w przekazaniu tej informacji Rolnikom.

 

Z wyrazami szacunku,

Mateusz Gargała

Zastępca Kierownika Biura Powiatowego w Łańcucie

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

  1. Traugutta 20, 37-100 Łańcut

tel. (17) 866 07 41 / IP: 46941