Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELI WIELKANOCNEJ – 16.04.2023r.

  1. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły jako wolontariusze łączą się w Ogólnopolskiej Akcji „Pola nadziei”. Ma ona na celu między innymi wsparcie dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Dzisiaj uczniowie i nauczyciele kwestować będą by wesprzeć Hospicjum. Przez cały tydzień w przedszkolach, szkole oraz kościele będą stały puszki, do których będzie można wrzucić symboliczny datek.
  2. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej w kościele, spotkanie dla uczniów klasy ósmej przed planowanym 4 maja sakramentem bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
  3. W środę o godz. 17.30. wspólnotowy różaniec a po zakończonej Eucharystii Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek od godz. 17.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. Po wieczornej Eucharystii spotkanie Akcji Katolickiej.
  5. W piątek o godz. 17.40. uroczysta Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami o ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem. Po Mszy Świętej w kościele spotkanie dla osób, które chciały by zaangażować się modlitewnie w działalność Bractwa.
  6. W sobotę o godz. 8.00. wyruszymy na wycieczkę ministrancko-młodzieżową do Sandomierza.
  7. Za tydzień różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI KRYSTYNY MACH.
  8. Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz ofiarę 320 zł.  BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: URSZULI GALA, IRENY BIENIASZ, TADEUSZA MORAWA, BEATY JAKUBOWSKIEJ, ELŻBIETY WALAT, JOLANTY WILCZAK, HELENY BIENIASZ, BARBARY KOT, MARII BAR,  JADWIGI GOŁOJUCH. Dziękujemy także za ofiary na remont parafialnego budynku. Dzisiaj składka przeznaczona będzie na ten właśnie cel. W mijającym tygodniu rozpoczęliśmy adaptację pomieszczeń kuchennych w parafialnym budynku. Postępy prac w fotorelacji na stronie internetowej parafii.
  9. Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Gorąca zachęta by ją nabywać i czytać.
  10. Niech Boże błogosławieństwo pomoże nam w świadczeniu miłosierdzia. Zabierzcie ze sobą biblijne słowo życia.