Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELI WIELKIEGO POSTU – 24.02.2024R.

Serdecznie zapraszamy parafian na kawę lub herbatkę z pysznym ciastem po Mszy Świętej o godz. 9.00. i 11.00. To świetna okazja do budowania wspólnoty i bycia razem.

Dzisiaj południu o godz. 16.00. Gorzkie Żale a po ich zakończeniu Eucharystia. W tym roku kazania pasyjne głosi KS. ZBIGNIEW MACKIEWICZ – REKTOR KOŚCIOŁA W WOLI MAŁEJ. Ofiary składane podczas Gorzkich Żali zostaną przeznaczone na kwiaty i wystrój Grobu Pańskiego.

W środę o godz. 16.15. zapraszamy dzieci z Rodzicami i młodzież przygotowującą się do bierzmowania na drogę krzyżowa prowadzoną przez grupę dziecięcą. Po wieczornej Eucharystii NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY. Składajcie do skrzynki Wasze prośby i podziękowania.

W czwartek ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU w ciszy po zakończonej Mszy wieczornej do godz. 18.30.

W I piątek okazja do skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 15.30. W godzinach porannych odwiedziny chorych. DROGA KRZYŻOWA prowadzona przez RAM o godz. 17.00. a po niej Eucharystia. Modlitwy Bractwa Ratowania dusz przed wiecznym potępieniem o godz. 16.40. Po zakończonej liturgii spotkanie RAM.

W przyszłą niedzielę Różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI BOGUMIŁY WIERCIOCH.

Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz ofiarę 300 zł. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: ZOFII AUGUSTYN, AGATY KOWALIK, URSZULI KOPEĆ, KRYSTYNY LECH, JOANNY ŁUKASZ, KATARZYNY DAŃKO, JOLANTY PIEKARZ, HALINA HOŁOTY, MARII AUGUSTYN, MARIOLI JUREK. Dziękujemy za ofiary na remont budynku parafialnego. Składka z ubiegłej niedzieli wyniosła 4220 zł. Za ławkami można nabywać paschaliki (świece) w cenie minimalnej 10 zł., z których dochód przeznaczony zostanie na potrzeby Caritas. Dzieci czy młodzież mogą zabrać ze sobą wielkopostne skarbonki i uzbierane drobniaki przynieść do kościoła w skarbonce w niedziele Bożego Miłosierdzia. To także dar dla potrzebujących.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Gorąca zachęta by ją nabywać i czytać.

31 SPOTKANIE MŁODYCH ARCHIDIECEZJI PRZEMYSKIEJ odbędzie się w Łańcucie w dniach 5 ‑ 7 kwietnia. Zapisy do 3 marca. Gdyby ktoś był zainteresowany udziałem w tym wydarzeniu niech zgłosi do Animatorów RAM. Informacje także na naszej stronie parafialnej oraz ulotce na stoliku za ławkami.

Ogłoszenie społeczne: Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łańcucie. W związku z aktualnie trwającym naborem wniosków o przyznanie pomocy finansowej dla producenta rolnego będącego producentem kukurydzy Łańcuckie Biuro Powiatowe Agencji w okresie od 22.02 do 29.02 wydłuża swoje godziny urzędowania.

– w okresie od poniedziałku 26 lutego do środy 28 lutego biuro będzie otwarte w godzinach od 7.00. do 18.00.,

– w czwartek 29 lutego biuro będzie otwarte w godzinach od 7.00. do 22.00.

INTENCJE MSZALNE: