Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELI ADWENTU, 18.12.2023R.

Dziękujemy za dar Peregrynacji Obrazu NSPJ w naszej parafii. Wszystkim zaangażowanym składam jeszcze raz serdeczne podziękowania.

Po Eucharystiach o godz. 9.00. i 11.00. zapraszamy do domu parafialnego na herbatę lub kawę z pysznym ciastem. To niepowtarzalna szansa żeby chwilę dłużej poprzebywać razem. Kolejne spotkanie przy wspólnym stole w niedzielę 7 stycznia.

W zakrystii można nabywać świece wigilijne Caritas w cenie minimalnej 10 zł. z przeznaczeniem na cele statutowe Caritas Archidiecezji Przemyskiej.

Serdecznie zapraszamy dzieci z lampionami na roraty o godz. 17.00. (z wyjątkiem środy – roraty o godz. 16.00.) Prowadzi nas św. Franciszek, który liczy, że pomożecie Mu na placu budowy.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.

W czwartek Adoracja NS w ciszy od 16.30. do 17.00.

W piątek o godz. 16.40. uroczysta  Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami Bractwa o  ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem.

W sobotę odwiedzimy chorych z komunią świętą świąteczną a po południu od 15.30. służymy w konfesjonale dla tych, którzy nie mieli żadnej okazji by wyspowiadać się wcześniej.

W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI LUCYNY BŁAŻEJOWSKIEJ.

Dziękujemy Rodzinom za sprzątanie kościoła oraz ofiarę 200 zł. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: Iwony Norko, Marii Maczuga, Rozalii Balawender, Urszuli Balawender, Bogusławy Ruta, Sylwii Stopyra, Sabiny Skowronek, Zofii Balawender, Anny Wałczyk, Anny Urban. Dziękujemy także za ofiary składane dzisiaj na remont parafialnego budynku.

Pamiętamy Waszą hojność i otwartość serca na potrzeby naszego parafianina Dominika Skuby. Kontynuujemy naszą pomoc. Po każdej Mszy Świętej kiermasz ozdób i świątecznych słodkości z przeznaczeniem na rehabilitację Dominika.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Zachęta by ją nabywać i czytać.