Dzisiaj niedziela adoracyjna. Po każdej Mszy odśpiewamy majówkę na cześć NMP.
W środę po wieczornej Eucharystii Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.
W czwartek Adoracja w ciszy od godz. 17.00. Po wieczornej Eucharystii spotkanie Akcji Katolickiej.
W piątek od godz. 10.00. do 12.00. spotkanie dla seniorów w domu parafialnym. O godz. 17.40. modlitwy Bractwa ratowania dusz przed wiecznym potępieniem.
W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi Róża św. Jana Pawła II (zelator Anna Bucka) Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę 4000 zł. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: Elżbiety Kraska, Katarzyny Morawa, Zofii Cyrnek, Reginy Majcher, Małgorzaty Sowa, Barbary Sowa, Doroty Panek, Moniki Barnat, Marii Kiwała-Barnat, Ilony Librant. Składka inwestycyjna z ubiegłej niedzieli wyniosła 4330 zł.
W przyszłą niedzielę o godz. 11.00. Rocznica I Komunii Świętej. Okazja do spowiedzi przed tym wydarzeniem przez cały tydzień pół godziny przed Mszą Świętą.
W przyszłą niedzielę o godz. 14.00. uroczysta Eucharystia, która rozpocznie Gminne Obchody Dnia Strażaka. Zachęcamy do licznej obecności w podziękowaniu za ofiarną służbę naszych strażaków.
Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Zachęcam by ją nabywać i czytać.

