OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELI WIELKIEGO POSTU – 3.03.2024R.

Serdecznie zapraszamy parafian na kawę lub herbatkę z pysznym ciastem po Mszy Świętej o godz. 9.00. i 11.00. To świetna okazja do budowania wspólnoty i bycia razem.

Dzisiaj po południu o godz. 16.00. Gorzkie Żale a po ich zakończeniu Eucharystia. W tym roku kazania pasyjne głosi KS. ZBIGNIEW MACKIEWICZ – REKTOR KOŚCIOŁA W WOLI MAŁEJ. Ofiary składane podczas Gorzkich Żali zostaną przeznaczone na kwiaty i wystrój Grobu Pańskiego.

Juto o godz. 18.00. w domu parafialnym spotkanie dla tych, którzy zapisali się na wakacyjną pielgrzymkę do Grecji. Wpłata I raty złotówkowej 1300 zł.

W środę o godz. 16.15. zapraszamy dzieci z Rodzicami i młodzież przygotowującą się do bierzmowania na drogę krzyżową prowadzoną przez uczniów naszej szkoły.  Po wieczornej Eucharystii NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY. Składajcie do skrzynki Wasze prośby i podziękowania.

W czwartek ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU w ciszy od 16.30. do 17.00.

W piątek o godz. 17.00. DROGA KRZYŻOWA a po niej Eucharystia. Modlitwy Bractwa Ratowania dusz przed wiecznym potępieniem o godz. 16.40. Po zakończonej liturgii spotkanie RAM.

W przyszłą niedzielę Różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI KRYSTYNY MACH. Za tydzień składka do puszek na Fundację „Wzrastanie” oraz cele misyjne.

Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz ofiarę 400 zł. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny:  KRYSTYNY MALICKIEJ,  GRAŻYNY PIWKO-PIEKŁO,  ZOFII GALA,  ANNY GALA-KRZESZOWIEC,  MAGDALENA KOT,  KAMILI MICHNO,  JUSTYNY ULHURSKIEJ,  RENATY MICHNO,  ELŻBIETY GUNIA,  KATARZYNY SZUBERLA, TERESY SZUBERLA. Dziękujemy za ofiary na remont budynku parafialnego. W tym tygodniu przy sprzyjających warunkach ukończymy elewację zewnętrzną. To dzięki Waszej hojności za którą serdecznie dziękuję.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Gorąca zachęta by ją nabywać i czytać.

31 SPOTKANIE MŁODYCH ARCHIDIECEZJI PRZEMYSKIEJ odbędzie się w Łańcucie w dniach 5 ‑ 7 kwietnia. Zapisy do dzisiaj włącznie. Gdyby ktoś był zainteresowany udziałem w tym wydarzeniu niech zgłosi do Animatorów RAM. Informacje także na naszej stronie parafialnej oraz ulotce na stoliku za ławkami.

INTENCJE MSZALNE: