OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELI WIELKANOCNEJ – 30.04.2023R.

Od jutra rozpoczynamy nabożeństwa majowe śpiewane po zakończonej Mszy Świętej wieczornej.

We wtorek od godz. 15.00. spowiedź przed sakramentem bierzmowania dla kandydatów oraz ich Rodzin.

W środę Uroczystość NMP Królowej Polski Msze Święte o godz. 7.00., 9.00., 11.00. oraz 15.00. z nabożeństwem majowym. O godz. 15.00. świętować będą nasi strażacy dziękując za opiekę św. Floriana. Naszą obecnością uszanujmy ich trud i poświęcenie.

W czwartek o godz. 18.00. ks. Bp. Stanisław Jamrozek udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Już dzisiaj pamiętajmy w modlitwie uczniach klasy ósmej aby nigdy nie zatracili w sobie darów Ducha Świętego.

W I piątek miesiąca od godziny 8.00. odwiedziny chorych. Po południu od godz. 16.00. możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. O godz. 17.40. uroczysta Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami o ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem.

W I sobotę miesiąca po Mszy wieczornej pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP za grzechy i zniewagi. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału.

Za tydzień różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI LUCYNY BŁAŻEJOWSKIEJ. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej wspólnocie Pana Romana Czempińskiego, który jest popularnym autorem biblijnych publikacji dla dzieci. Publikuje pod pseudonimem artystycznym  „Romcio Tomcio”. Podczas spotkana z nami da świadectwo działania słowa Bożego w swoim życiu oraz zachęci do nabywania tworzonych przez Niego publikacji. Zapewniam, że warto.

Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz zakupione kwiaty.  BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: Lucyny Rejman, Tadeusza Jankowskiego, Danuty Pastuła, Barbary Boho, Janiny Jaskuła, Agnieszki Kępa,  Barbary Wiercioch,  Waldemara Hajduka, Marii Zawadzkiej,  Urszuli Świder. Dziękujemy także za ofiary na remont parafialnego budynku. Ofiara ze składanych kopert w ciągu ostatnich dwóch miesięcy wyniosła 4100 zł.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Gorąca zachęta by ją nabywać i czytać.

Niech Boże błogosławieństwo pomoże nam w świadczeniu miłosierdzia. Zabierzcie ze sobą biblijne słowo życia w rozpoczynającym się tygodniu biblijnym.