Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELI ŚW. RODZINY – 31.12.2023R.

Z Bożą pomocą kończymy kolejny rok. Podczas spotkania z Bożym słowem dokonaliśmy pewnego podsumowania sfery duchowej i materialnej minionego czasu, a w uroczystym TE DEUM wyraziliśmy naszą wdzięczność za to co za nami. „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła” to nasze zadanie na kolejne dni Nowego Roku. Niech Pan Wam błogosławi i strzeże.

Jutro NOWY ROK – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI. Eucharystie w porządku niedzielnym o godz. 7.00., 9.00., 11.00. To także dzień wytrwałej modlitwy o pokój dla świata.

W środę NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

W czwartek ADORACJA NS w ciszy od zakończenia Mszy Świętej do godz. 18.30.

W I PIĄTEK miesiąca okazja do spowiedzi od 15.30. a od godz. 8.00. odwiedziny chorych O godz. 16.40. uroczysta  Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami Bractwa o  ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem.

W sobotę UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO (Trzech Króli). Eucharystie w porządku niedzielnym o godz. 7.00., 9.00., 11.00. Na każdej Eucharystii obrzęd poświęcenia kadzidła i kredy. Można je nabywać za dobrowolną ofiarą na stoliku poza ławkami. Zostały przygotowane przez członków Akcji Katolickiej za co dziękuję. Ofiary zostaną przeznaczone na działalność społeczną i duszpasterską tej wspólnoty. W sobotę gościć będziemy także członków Gminnej Orkiestry Dętej, którzy uświetnią naszą Uroczystość a po zakończonej liturgii zapraszają na krótki koncert kolędowy. Wesprzyjmy także ich działalność dobrowolną ofiarą. Z racji I SOBOTY MIESIĄCA różaniec wynagradzający NIEPOKALANEMU SERCU NMP o godz. 10.30. poprowadzi RÓŻA PANI JANINY KOWALSKIEJ.

W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI ANNY BUCKIEJ.

14 stycznia o godz. 11.00. dzieci przygotowujące się do I KOMUNII ŚWIĘTEJ otrzymają medaliki. Módlmy się za nie, w ich drodze przygotowania do przyjęcia Chrystusa eucharystycznego.

Dziękujemy Rodzinom za sprzątanie kościoła oraz ofiarę 360 zł. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: MAŁGORZATY GAJDEK, SEWERYNA FOŁTA, PAULINY JÓZEFCZYK,  KARINY SZAL, MAGDALENY JÓZEFCZYK, MALWINY MORAWA, AGNIESZKI CHUDZIK, RENATY DZIERŻAK, MARZENY BOJDA, JOANNY PAWŁUCKIEJ. Dziękujemy także za ofiary składane na remont parafialnego budynku.

W NADCHODZĄCYM TYGODNIU WIZYTA KOLĘDOWA WE WTOREK, ŚRODĘ I CZWARTEK OD GODZ. 15.00.

WTOREK, NUMERY OD 120 DO 142

ŚRODA, NUMERY OD 144 DO 160

CZWARTEK, NUMERY OD 848 DO 868

Intencje mszalne