Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELI WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 12.05.2024R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELI WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 12.05.2024R.

Dzisiaj o godz. 15.00. nabożeństwo majowe a po nim Eucharystia. Majówki przez cały tydzień i do udziału w nich serdecznie zachęcamy.

We wtorek i piątek po wieczornej liturgii ok godz. 18.45. próby przed dniem I Komunii Świętej dla uczniów klasy III.

W środę NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ pomocy  z odczytaniem próśb i podziękowań. O godz. 19.30. zapraszamy do śpiewania majówki przy kapliczce na Podborzu. Warto powrócić do tych pięknych tradycji śpiewania majówek przy krzyżach czy przydrożnych kapliczkach.

W  I czwartek ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU po zakończonej majówce do godz. 19.30.

W piątek o godz. 17.40. modlitwy Bractwa ratowania dusz przed wiecznym potępieniem a po wieczornej Eucharystii kolejne spotkanie RAM.

W sobotę o godz. 9.00. spowiedź dzieci oraz ich Rodzin przed I Komunią Świętą.

W przyszłą niedzielę o godz. 13.00. dzieci z klasy III przystąpią do I Komunii Świętej. To wielka radość naszej parafialnej wspólnoty. Różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI BOGUMIŁY WIERCIOCH. Tego dnia majówka oraz wieczorna Eucharystia wyjątkowo o godz. 16.00.

Dziękujemy Rodzinom za sprzątanie kościoła oraz kwiaty. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny dzieci przystępujących do I Komunii Świętej. Już dzisiaj chce podziękować za wczorajsza ofiarną pracę na zewnątrz kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za trud i poświęcenie!!! Dziękujemy za ofiary składane na remont parafialnego budynku. Za tydzień składka przeznaczona na ten właśnie cel.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Zachęta by  ją nabywać i czytać wspierając media katolickie oraz świat misyjny.

Wydano piękny album beatyfikacyjny BŁOGOSŁAWIONEJ RODZINY ULMÓW. Dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na budowę domu pielgrzyma w Markowej i centrum pomocy Rodzinom. Cena albumu 100 zł. Jeden egzemplarz do obejrzenia za ławkami w kościele a możliwość nabycia w zakrystii.

Ogłoszenia społeczne: Pani sołtys przypomina o uregulowaniu podatku śmieciowego i zaprasza do Ośrodka Kultury w Czarnej 14 i 15 maja w godz. od 13.00. do 17.00. oraz 17 i 18 maja w godzinach od 8.30. do 13.00.

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy naszych parafian: + ANTONIEGO BIENIASZA oraz + CZESŁAWA BIELECKIEGO. Polećmy ich miłosierdziu Pana.