O godz. 15.00. Nabożeństwo majowe a po nim wieczorna Eucharystia.
Przez cały tydzień nabożeństwa majowe. Warto obecnością podkreślić swoją maryjność tak głęboko zakorzenioną w polskim narodzie.
We wtorek nabożeństwo do Błogosławionej Rodziny Ulmów.
W środę katecheci świeccy najbliższych okolic przeżywać będą swój dzień skupienia. Z tej racji Adoracja w ciszy będzie w środę od 17.15. a o 17.45. odśpiewamy Litanię i przeżyjemy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
W czwartek o godz. 17.30. Różaniec za Ojczyznę a po wieczornej Eucharystii spotkanie Akcji Katolickiej.
W piątek o godz. 17.40. modlitwy Bractwa ratowania dusz oraz kolejne spotkanie RAM.
W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Różaniec przed sumą poprowadzi Róża św. Urszuli Ledóchowskiej (zelator Lucyna Błażejowskaa). Dziękujemy Rodzinom za sprzątanie kościoła i ofiarę 500 zł. BÓG ZAPŁAĆ! W tygodniu świątynią zaopiekują się Rodziny: Henryka Rybaka, Danuty Szuberla, Kazimiery Wilczak, Magdaleny Jurek, Iwony Kraus, Joanny Stępień, Małgorzaty Józefczyk, Katarzyny Podolec, Małgorzaty Chmiel. Dziękujemy za ofiary na parafialne inwestycje. W ostatnim tygodniu złożono ofiarę 5200 zł. Dziękujemy szczególnie za pierwszokomunijny dar ołtarza 2600 zł. Od października inicjatywę malowania kościoła zechciało wesprzeć 309 Rodzin ofiarując 148 230 zł. Wszystko zostanie spożytkowane na rozpoczynający się jutro remont wnętrza naszej świątyni. Serdeczne Bóg Zapłać!!! Nie ustawajcie w swej hojności.
Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Zachęcam by ją nabywać i czytać.

