W środę po wieczornej Eucharystii Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w czwartek Adoracja w ciszy od godz. 17.00.
W piątek wraz z młodzieżą RAM wyruszamy na wycieczkę do Zakopanego. Prosimy o dar modlitwy. O godz. 17.40. modlitwy Bractwa ratowania dusz…
W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi Róża św. Kingi (zelator Bogumiła Wiercioch) Dziękujemy Rodzinom za sprzątanie kościoła i piękne kwiaty. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: Danuty Biernat, Klaudii Pelechacz, Renaty Karp, Jadwigi Kruczek, Katarzyny Uryć, Ewy Siwy, Iwony Rejman, Angeliki Magoń, Pauliny Błądek, Moniki Ulatowskiej – Napieralskiej, Jadwigi Jasiłek. Dziękujemy za każdą ofiarę składaną na parafialne inwestycje. Za tydzień składka przeznaczona na ten właśnie cel.
Obywatelski projekt: Wartości dla Przyszłości. Jest obywatelski projekt ustawy gwarantującej religię lub etykę w szkole. Za tydzień możliwość złożenia podpisów w tej sprawie.
Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Zachęcam by ją nabywać i czytać.

