Chwileczkę...

Ogłoszenia duszpasterskie Poniedziałku Wielkanocnego – 10.04.2023r.

W środę o godz. 17.30. wspólnotowy różaniec a po zakończonej Eucharystii Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek od godz. 17.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

Za tydzień różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI BOGUMIŁY WIERCIOCH a po każdej Mszy Świętej uroczysta Koronka do Bożego Miłosierdzia z racji Niedzieli Bożego Miłosierdzia.

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły jako wolontariusze pragną włączyć się w Ogólnopolską Akcję „Pola nadziei”. Ma ona na celu między innymi wsparcie dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych uczniowie i nauczyciele kwestować będą by wesprzeć Hospicjum. A po zakończonej niedzieli przez cały tydzień w przedszkolach, szkole oraz kościele będą stały puszki, do których będzie można wrzucić symboliczny datek.

Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz ofiarę 400 BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny: 1. Anny Tyza 2. Barbary Babiarz 3. Barbary Pelc 4. Anny Turek 5. Bożeny Lęcznar 6. Ireny Kliś 7. Romany Gwizdak 8. Wandy Kiwała 9. Moniki Bieniasz 10. Anny Gala. Dziękujemy także za ofiary na remont parafialnego budynku. Z tydzień składka przeznaczona będzie na ten właśnie cel.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Gorąca zachęta by ją nabywać i czytać.

Niech Boże błogosławieństwo pomoże nam w dobrym przygotowaniu do świąt Wielkanocnych. Zabierzcie ze sobą biblijne słowo życia.