OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI NIEDZIELI WIELKANOCNEJ 14.05.2023R.

Nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty po zakończonej Mszy Świętej wieczornej.

W środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.

W czwartek od godz. 17.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

W piątek Msza wieczorna wyjątkowo o godz. 16.00. O godz. 15.40. uroczysta Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami o ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem.

W  sobotę od godz. 10.00. spowiedź dla dzieci i ich Rodzin przed I Komunią Świętą, która odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 13.00.

Za tydzień różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI JANINY KOWALSKIEJ.

Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz zakupione kwiaty.  BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodzice dzieci, które przystąpią do I Komunii Świętej. Dziękujemy także za ofiary na remont parafialnego budynku. Za tydzień składka przeznaczona będzie na ten właśnie cel. Zakończyliśmy adaptację pomieszczeń kuchennych, których koszt wyniósł 16300 zł. Gdy  uporządkujemy pomieszczenia zaprosimy parafian do obejrzenia. Corocznym zwyczajem prosimy o złożenie ofiary na funkcjonowanie naszego parafialnego cmentarza w wysokości 40 zł od Rodziny. (wywóz śmieci, utrzymanie porządku, niezbędne prace i zabezpieczenia)

Pani Sołtys zaprasza do uregulowania kolejnej raty podatku śmieciowego. Oczekuje i dyżuruje w poniedziałek i wtorek od 13.00. do 17.00.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Gorąca zachęta by ją nabywać i czytać.

Niech Boże błogosławieństwo pomoże nam w zbliżaniu się do Niego. Zabierzcie ze sobą biblijne słowo życia.