Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedzieli zwykłej w ciągu roku – 30.06.2024r.

Jutro spotkanie przed wyjazdem do Grecji o godz. 17.00. Prośba organizatorów aby w tym dniu uregulować płatności.

środę po Eucharystii godz. 19.00.  NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ pomocy  z odczytaniem próśb i podziękowań oraz wyjątkowo tego dnia Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.30.

I czwartek spowiedź w Palikówce.

I piątek od godz. 8.00. odwiedziny chorych. Spowiedź od godz. 17.00., o godz. 17.40. modlitwy Bractwa ratowania dusz przed wiecznym potępieniem a o godz. 18.00. Eucharystia. Będzie spowiadał ks. Kazimierz z Palikówki.   

W I sobotę kolejne nabożeństwo fatimskie. Od godz. 18.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 19.00. Eucharystia z procesją fatimską oraz zmianą tajemnic różańcowych. Serdecznie dziękujemy różom za ich codzienną wytrwałą modlitwę. 

W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi RÓŻA PANI MARII TABAKA. Tego dnia o godz. 18.00. wyruszymy na pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła.

Dziękujemy Rodzinom za sprzątanie kościoła i piękne kwiaty. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny:  BOGUSŁAWA CHMIEL, MAGDALENY AUGUSTYN, KRYSTYNY BYTNAR, JADWIGI BALAWENDER, IZABELI STRZĘPEK, ANNY GROMEK, ALICJI MOTYL, IRENY GROMEK, MARII BIENIASZ,, BRONISŁAWY KULKA.  Dziękujemy ta za ofiary składane na parafialne inwestycje.

Naszym parafialnym zwyczajem 15 sierpnia „dożynkowo” będziemy dziękować za plony tego roku. Bardzo prosimy o przygotowanie dożynkowego wieńca i uświetnienie uroczystości parafian z numerów od  808 do  867.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. „Gość Niedzielny” oraz „Misyjne Drogi”. Zachęcam by  je nabywać i czytać.

21 września planujemy zorganizować jednodniową pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Haucnowie / przedmieścia Bielsko- Białej oraz do Kalwarii Zebrzydowskiej. Koszt pielgrzymki to 170 zł. To koszty transportu, ubezpieczenia oraz obiad podczas dnia pielgrzymkowego. Zapisy w zakrystii. Za tydzień pojawi się informacja o trzydniowej wycieczce do Pragi organizowanej pod koniec października.

Grupa pielgrzymkowa św. Urszuli z Łańcuta zaprasza do duchowego pielgrzymowania. Deklaracje Duchowego Pielgrzyma wyłożone są na stoliku za ławkami. Każdy może napisać swoją intencje i wrzucić do skrzynki z napisem: INTENCJE PIELGRZYMÓW DUCHOWYCH GRUPA ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ. Intencje zostaną zabrane na trasę pielgrzymki i każdego dnia omadlane przez pieszych pątników. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na organizację pielgrzymki.

W zakrystii do nabycia album beatyfikacyjny BŁOGOSŁAWIONEJ RODZINY ULMÓW.

OGŁOSZENIA SPOŁECZNE:

Dzisiaj wybory sołtysa. Lokal wyborczy czynny od 8 do 18. Zabrać ze sobą dowód tożsamości.