Chwileczkę...

Ogłoszenia duszpasterskie XXII Niedzieli zwykłej w ciągu roku – 28.08.2022r.

 1. W poniedziałek, wtorek oraz środę Msze Święte o godz. 1800. W te dni od godz. 1700 okazja do skorzystania z sakramentu pokuty przed rozpoczęciem roku szkolnego oraz I piątkiem miesiąca. Zapraszam szczególnie dzieci oraz młodzież szkolną.
 2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań. O godz. 1730 wspólna modlitwa różańcowa.
 3. W czwartek o godz. 800 Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszam dzieci i młodzież wraz z Rodzinami do wspólnej modlitwy. Po południu Msza Święta o godz. 1800 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu oraz modlitwami o nowe i święte powołania. Tego dnia spowiedzi nie będzie gdyż pomagam w parafii Palikówka.
 4. W I piątek miesiąca odwiedzę chorych od godz. 800. Bardzo proszę do środy zgłaszać chorych w zakrystii celem zaktualizowania listy. Po południu od godz. 1630 spowiedź. Będzie także spowiadał ks. Kazimierz z Palikówko do godz. 1730.
 5. W przyszłą sobotę po zakończonej Eucharystii o godz. 1800 kolejne nabożeństwo fatimskie wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i zniewagi. Serdecznie zapraszam do licznego udziału.
 6. Składka z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby parafialne wyniosła 2850 zł. Serdeczne Bóg zapłać!!! Słowa wdzięczności za ofiary celowe na remont budynku parafialnego.
 7. Za tydzień różaniec przed sumą poprowadzi Róża Pani Emilii Poźniak.
 8. Dziękujemy Rodzinom za utrzymanie porządku w kościele oraz kwiaty. Bóg zapłać! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się rodziny: Zofii Kuźniar, Jacka Welca, Krystyny Szpunar, Magdaleny Szpunar, Barbary Surowiec, Bogusławy Płoszaj, Bogumiły Wiercioch, Mari Dzioba.
 9. Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Gorąca zachęcam ją nabywać i czytać.
 10. W naszej parafialnej wspólnocie pożegnaliśmy: + Mariana Witka oraz + Franciszka Jaskułę. Polecajmy ich miłosierdziu Bożemu.
 11. Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy nam w nadchodzącym tygodniu pracy i kształtowaniu naszego wnętrza.