Chwileczkę...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIX NIEDZIELI ZWYKŁEJ W CIĄGU ROKU – 22.10.2023R.

Zapraszamy do domu parafialnego na herbatę lub kawę z pysznym ciastem. To niepowtarzalna szansa żeby chwile dłużej poprzebywać razem.

Kontynuujemy naszą różańcową drogę miesiąca października. Cieszymy się szczególnie obecnością młodych czcicieli Maryi i zapraszamy w tym tygodniu.  Różaniec przez cały tydzień o godz. 16.30. Prowadzący: w poniedziałek (Róża Pani Marii Stopyra), we wtorek (klasa 5), w środę (klasa 4), w czwartek (klasa 7), w piątek (RAM), w sobotę (Róża Pani Bogumiły Wiercioch).

W  czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 16.00.

W piątek  po wieczornej Eucharystii uroczysta  Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami Bractwa o  ratowanie dusz przed wiecznym potępieniem. Zapraszamy także na  spotkanie formacyjne RAM.

W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi Róża Pani Anny Buckiej.

Na stolikach poza ławkami znajdują się kartki wypominkowe, które wypełnijmy imionami naszych zmarłych by przez cały miesiąc listopad trwać w nieustannej modlitwie o radość nieba dla nich.

Dziękujemy Rodzinom za sprzątanie kościoła oraz kwiaty. BÓG ZAPŁAĆ! W tym tygodniu kościołem zaopiekują się Rodziny:  Agaty Michno, Renaty Styś, Agnieszki Filip-Napieralskiej, Lucyny Błażejowskiej, Katarzyny Kobylarek, Krystyny Wal, Anny Zdąbłasz,  Anny Styś, Ireneusza Kubisia.  Dziękujemy także za ofiary składane na remont parafialnego budynku. Składka z ubiegłej niedzieli wyniosła 4630 zł.

Spowiedź przed Uroczystością Wszystkich Świętych w przyszły poniedziałek od 15.30. do 17.00. Będzie ksiądz Kazimierz z Palikówki.

Za ławkami znajduje się prasa katolicka. Zachęta by ją nabywać i czytać.

Intencje mszalne:

NIECH WAS PAN BŁOGOSŁAWI I STRZEŻE. „DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE!!!”